Jak kiedyś będziecie się spieszyć rano do pracy i napotkacie sznur samochodów wleczacy się 40kmh to prawdopodobnie ten muł będzie dowodził tym konwojem 😂
Włączył awaryjne więc oczywiście może stanąć na miejscu dla niepełnosprawnych ale on dodatkowo stanął na dwóch miejscach w taki sposób, że obok niego po prawo nic się nie zmieści a jeśli osoba po lewej ma problemy z poruszaniem się to nie będzie mogła wsiąść do swojego auta bo zostawił tak mało miejsca. To trzeba być jechaną kutwą :)
Byłem świadkiem jak jakiś kasztan w garniturku wyturlał się z tego samochodu i zaczął popychać rowerzystę, któremu kierowca zajechał drogę na przejeździe
Jak kiedyś będziecie się spieszyć rano do pracy i napotkacie sznur samochodów wleczacy się 40kmh to prawdopodobnie ten muł będzie dowodził tym konwojem 😂