Pani za kierownicą ewidentnie nie ogarnia przepisów ruchu drogowego przez otwartą szybę ubliżała mi po wymuszeniu pierwszeństwa jak wyjeżdżała z zatoki autobusowej wykonywała agresywne manewry np nagle hamowała włączała światła awaryjne i jeździła po krawężnikach
Jedzie, nie patrzy, wciska się na pas nie zważając na samochody, które się na nim znajdują spychając je ostentacyjnie na barierki. Na klaksony nie reaguje. Nie wiem kto ślepego, głuchego i upośledzonego dopuszcza za kierownicę
Parkowanie na chodniku, bez min 1,5m wolnego chodnika, z dala od krawędzi jezdni