SKL 10430 2026-06-10 13:14:42

Kierowca niech nauczy się parkować.
Oceń komentarz:
+
30
-
W4 XIII 2026-06-09 14:32:04

Zjeb parkuje na przystanku.
Oceń komentarz:
+
73
-
SL 2071J 2026-06-12 13:45:36

Pięknie zapakowane bmw
Oceń komentarz:
+
8
-
FSU 39359 2026-06-12 09:27:21

Naucz się parkować i jeździć. Bo strach za tobą jechać. Już L lepiej jeździ
Oceń komentarz:
+
6
-
KK 0150K 2026-06-13 07:42:19

Ma.to.le, możesz tego nie wiedzieć, więc tłumaczę i objaśniam: do hamowania nie służy klakson, tylko pedał (ten po lewej stronie), bo chyba pomyliła ci się droga publiczna z torem wyścigowym.
Przy takiej brawurowej jeździe zalecałbym zweryfikowanie uprawnień i przesiadkę na rower, a bezpieczniej dla innych uczestników ruchu (i przede wszystkim pieszych) na komunikację miejską.
Oceń komentarz:
+
0
-
SZ 6284T 2026-06-13 07:36:54

Zgłoszone na uprzejmiedonosze.pl
Oceń komentarz:
+
0
-
GCZ SA06 2026-06-13 07:35:12

Trzeba być nie lada idiotą, żeby mając dom z podjazdem na 2 auta parkować na chodniku. Ale spokojnie, jest "uprzejmiedonosze.pl" wasze samochody już tam są.
Oceń komentarz:
+
0
-
FSU 21585 2026-06-13 04:43:54

Po prostu zajebisty kierowca :)
Dzięki za obicie auta
Oceń komentarz:
+
0
-
ESK 69H4 2026-06-13 02:25:04

Naucz się głąbie jeździc bo ta twoja BMW to się rozpada przy odpaleniu a i tej torcie z prawego się podpisujesz a i tak ci nie da i sprawdź zawieszenie bo na progu w tym szrocie to może być ciężko z nim
Oceń komentarz:
+
0
-
WW 431TS 2026-06-12 23:17:34

parkuje na trawniku menda
Oceń komentarz:
+
0
-