blokowanie pasa ruchu, poprzez jazdę i zatrzymanie obok innego pojazdu poruszającego się kończącym się pasem w korku, pomimo możliwości kontynuowania jazdy swoim pasem, można zakwalifikować jako wykroczenie określone w art. 90 Kodeksu wykroczeń, który stanowi, że kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, podlega karze grzywny.
Kolego z BMW X1 kolor brązowy... Proszę pamiętać że przy drodze dolotowej do autostrady A4 od ulicy Lipskiej w Krakowie obowiązuje ograniczenie prędkości. Następnym razem cię dorwiemy i wtedy masz 100% gwarancji na 500 zł mandatu.
Fragles po 1sze wyluzuj i zachowaj troche kultury po 2 nawet jesli bedzie tak jak muwisz to ostatnie auto przejedzie w tym samym czasie moze to jedynie zdac egzamin na krotkim odcinku za skrzyzowaniem zeby wiecej aut moglo przejechac za jedna zmiana swiatel