Wpadła mi w oko, jest bardzo ładna. Jechała z koleżanką uśmiechała się do mnie i mi machała. Niestety ja skręcałem w lewo, a ona pojechała prosto. A ja głupi zamiast pojechać za nią i wziąć nr tel, to do roboty się spieszyłem. To było wczoraj (18.12.2014r.) koło godziny 15 na ulicy Warszawskiej
W Łodzi znam przypadek, że taksówkarz otworzył tak drzwi i zabił rowerzystkę, uderzyła skronią w kant drzwi i zmarła na miejscu. Nie wiem jaki dokładnie był wyrok ale taksiarz został ukarany za nieumyślne spowodowanie śmierci.
Ludzie lusterka nie są do ozdoby! Nawet jak pasażer wysiada z tyłu to kierowca powinien mu zezwolić na otwarcie drzwi po uprzednim spojrzeniu w lusterko!
Komentarze takie jak Pana @Hernando są śmieszne, nie rób człowieku z siebie idioty większego niż jesteś,
Ten człowiek jest chory psychicznie, powinien zostać zamknięty w Gostyninie.
Ilość wykroczeń drogowych popełnionych przez te półtorej minuty, pozwoliłoby na minimum podwójną utratę prawa jazdy.
Użycie broni to kryminał
Bardzo dobry kierowca polecam