Wjechał pod szlaban (pod zakaz) po czym cofając walnął w zaparkowane auto na miejscu parkingowym. Złapany na gorącym uczynku. Chciał odjechać. Kierowca Uber z Azji.
Jechałem autostradą prawie dwie paki, a facet mi migał długimi. Jak w lusterku zobaczyłem seata Arone to zjechałem. Od tamtej pory nie wsiadłem za kółko
Puszczykowo - ul. Fiołkowa. Parkuje ciężkim pojazdem na chodniku. Brak możliwości przejścia z wózkiem czy nawet bez wózka. Cwaniak codziennie po robocie "porzuca" samochód, tak samo parkując, na sąsiedniej ulicy w stosunku do tego gdzie mieszka. Sprawa monitorowana i na bieżąco zgłaszana do straży miejskiej.
Samobójca, jedzie ekspresówką i nagle zmienia pas przed maskę, bez żadnego kierunkowskazu.
Polecam trochę więcej wyobraźni na przyszłość, bo jak ty nie chcesz żyć to chociaż nie narażaj innych na śmierć.
Porzucił auto - nie rusza od kilku tygodni. Niszczy zieleń, stoi przy skrzyżowaniu i przy śluzie rowerowej. Sprawa zgłoszona na Policję.