co to za kuzwa moda zaparkowac na 2 miejscach parkingowych a nawet na 2,5 w Jankach obok Juli w dniu 11 maj 2023 ok 18.00 ? rozumiem ze niepełnosprawny ale żeby zająć tyle parkingów? Down?
Witam. Staliśmy dziś w korku z córką podczas gdy pasażer z owego pojazdu zaczął pokazywać różne hitlerowskie gesty w jej kierunku a zaraz po tym uchylił szybę i krzyczał, że adolf miał racje i nas wszystkich zagazuje. Moja córka ma 5 lat i nie ma jeszcze okresu
Nieustąpienie pierwszeństwa na pasach , prsekroczenie prędkości wyprzedzanie na ciągłej , wyprzedzanie przed pasami obok przedszkola i pieszych z nadmierną prędkością.
Typowy kierowca ze specjalną kategorią w dowodzie KOBIETA , trąbi w terenie zabudowanym wymuszając wyjazd auta stojącego na postoju pod pretekstem wjazdu do garażu, po czym do niego nie wjeżdża, zostawia auto w taki sposób i kontynuuje swoje życie zadowolonej z bycia gupiom ci:)om :3 vol.2
Uwaga na kierowcę i ich pasażerów naćpani, są u pod wpływem