Kierowca MyTaxi który powinien stracić licencję! Wymusza pierwszeństwo zmieniając pas bez uprzedniego sygnalizowania zmuszając innych użytkowników do ucieczki na skrajny lewy. Zamiast przeprosić odwzajemnia się obraźliwymi gestami i minami. Nie polecam zatrudniania tego pana a już tym bardziej korzystania z jego usług!
WI 608FHA Po Drogach Jeżdzę Tak:2017-05-14 14:07:02
To jest już jest widzę normalne zjawisko..
A jak ktoś takiemu kierowcy wymusi na początku powstawiania pasa to czyja jest wina? Moim zdaniem tego co jedzie poboczem bo nikt się tam samochodu nie spodziewa..
Zakaz pakowania. Człowiek po prawej wulgarny cwaniak który zajął cały chodnik gdzie nie wolno w ogóle parkować. Na zwrócenie uwagi zareagował środkowym palcem i listą przekleństw.
Zgadzam sie ! Ta kobieta zawsze parkuje na bezczela wszedzie gdzie sie tylko da ! Bez poszanowania dla innych kierowców i pieszych ! Niesamowita EGOISTKA ! Takich kierowców - "zadufanych w sobie" powinno się lapać i karać mandatami MAX za bezczelnosc !
Auyo uczestniczyło w niezłym dzwonie
Kierowca wymusił pierwszeństwo