Co prawda ja rozumiem ich przeznaczenie i tam nie parkuję, jednak nie ma tam też żadnego oznakowania które by tego zabraniało, albo nawet w jakiś sposób sugerowało żeby tego nie robić.
Nie każdy wie co to Tesla, a supercharger wygląda raczej jak cityboard z reklamą, a nie coś czego nie należy zastawiać.
Kilka sekund dźwięku zostało wyciętych ponieważ jeden z kierowców obok zaczął mnie wyzywać, na co nie pozostałem bierny, o dziwo była to młoda osoba. Kilkukrotnie użyłem klaksonu ponieważ inny kierowca celowo wjeżdżał na mój pas tak jakby chciał mnie staranować. Ludzie za mną też trąbili na szeryfa w SO7722C ponieważ zrobił się korek.
Na początku zdarzenia widać, że kierujący samochodem o rej. SO7722C celowo wrócił na lewy pas tylko po to żeby mnie blokować. Wcześniej dał kierunkowskaz i wjeżdżał już na prawy pas.
Może tego nie widać na filmie, ale SO7722C puszczał hamulec i jego auto staczało się w kierunku mojego, dodatkowo gwałtownie hamował przede mną żeby doprowadzić do kolizji.
Tesle minusują:) kurde jest ich wiecej niż 1.