Chłop myśli że ma "baware" to wszyscy powinni zjeżdżać z drogi bo leci książę z przerośniętym z tego tytułu ego.
Wymusza na wyjeździe z M1 zjeżdża na prawy pas bez kierunkowskazu wręcz spychając drugie auto. Gdy spychany kierowca reaguje klaksonem jego majestat czuje się na tyle urażony że zaczyna się szopka. Gwałtownie siada na zderzaku następnie wyprzedza i zaczyna wyhamowywać nawet wysiada z pojazdu.
Trochę więcej ogłady i luzu za kierownicą kolego szczególnie gdy to ty popełniasz błąd i odprawiasz jakieś dziwne manewry.... I naprawdę zbędną szopkę.
Co ciekawe w UFG brak ubezpieczenia pojazdu na dzień dzisiejszy :>
Autem porusza się taxi 266-66-66 bez numerów bocznych. Zatrzymuje się gdzie chce, wyzywa, nie zwraca uwagi na innych uczestników ruchu drogowego. Pan i władca Złotówa. Uważać na cwaniaczka.
Brawo. Na parkingu jeździ jak ciul. Z parkingu 2 skręty bez kierunkowskaza potym na STOPie się nie zatrzymoł. Jeździ jak Gorol! Darymny kierowca naucz się jeździć
Celowo blokuje lewy pas, po czym nie daje się wyprzedzić.