Weź ogarnij ten wieś tuning i zainwestuj w lampy z homologacją zamiast wypalającego siatkówki gówna z aliexpress, Ogarnij też regulator ładowania bo nie dość że napierdalają z siła słońca to jeszcze przy tym pulsują.
Sytuacja wydarzyła się na ulicy Partyzantów w Olsztynie tuż za skrzyżowaniem z ulicą 1 Maja (w kierunku Artyleryjskiej). Gościu jadący busem Renault Master zajechał drogę, spychając mnie na lewą stronę, na barierki, zmuszając do nagłego hamowania, stwarzając zagrożenie, np. z tyłu ktoś mógłby nie wyhamować lub po prostu wjechałby pajac w mój samochód. Prawdopodobnie tak mu się spieszyło i nie chciał jechać z tyłu bo wcześniej musiał wyprzedzić kolumnę samochodów prawym pasem i na cwaniaka wcisnąć się na lewy pas.
Do tego ten głąb robi jeszcze zdjęcie (co widać na jednym zdjęciu) pewnie poczuł się urażony, że ktoś zwrócił cymbałowi uwagę. Co ciekawe na następnym rondzie (Rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej) z lewego pasa skręcił w prawo. Bezmózg i tyle.
Ewidentnie prawo jazdy wygrane w chipsach. Kierowca burak a jego kolega obok niczym mu nie ustępował, dobrali się. Myślą, że jadą większym to mogą więcej.
Sytuacja miała miejsce w Olsztynie 4 marca 2022 około godziny 9:28.
Kierowca tego motocykla agresywnie zachowuje się na drogach i jeździ prawdopodobnie pod wpływem