Dzisiaj tj. 18.09 przed godziną 14:00 na trasie Kraków-Katowice (A4) za Mysłowicami trafiliśmy na takiego oto szeryfa. Blokował lewy pas, na zastosowany sygnał dźwiękowy odpowiedział fuckerem. Przez moment trąbiły na niego dwa samochody. Chwilę po rozpoczęciu filmowania zjechał na prawy pas.
Jestem bardziej niż pewien, że kierowca Astry to Pan / Pani w podeszłym wieku, osoba, która wyruszyła w daleką podróż spod chałupy na stację tankując za 50 PLN na kolejne 3 miesiące.
Można powiedzieć, że lepszy taki kierowca, niż młokos który ciśnie 150 poza zabudowanym na DK. Prawda jest taka, że obaj powodują wypadki.
Ale w takiej sytuacji młokos wykona omijający manewr jak kierowca z filmiku, w przypadku drugiej starszej osoby mielibyśmy wypadek.
Ten pan jest znany na ulicy nuszkiewicza, przykleja wszędzie karne ku... sy zastawia auta i bezczelnie śmieje się w twarz. Policja i straż miejska nie robią nic. Mieszka przy Nuszkiewicza 12. Czerwona astra gtc
Przecież go z daleka było widać. Mogłeś lekko przyhamować i po problemie.