Wychodzi na to, że kierowca ma małego fiutka - w ciągu 10 minut wyprzedzanie na pasach, znaczące przekraczanie prędkości, zajeżdżanie drogi i wiele wiele innych. A to wszystko nagrane. Ładnie się za niedługo będzie tłumaczył na komendzie :)
Młody chłopak kończy się pas na nowotorunskiej to na Hama się pcha a na przeciwko jeżdżący auta więc co jedzie dalej pomimo że skończył się pas na wyłączonym z ruchu pasie. Zastanów się bo komuś krzywdę zrobisz.
franca musi cały nowy chodnik musi...