ZGL 57771 2018-08-07 12:35:50

Wszystkie osoby, które gadają, że co ma RODO do tego, i nie bronić patologii jakimś RODO. Nagrywający wrzuca kolesia co pokazuje tyłek, sytuacje z psem, jakąś kobietę, oraz dziewczynkę. O ile mężczyzna i kobieta mogą być winni (do decyzji sądu), tak już ta dziewczynka niekoniecznie. No chyba, że dziecko prowadziło samochód i zamknęło tego psa samo, a mężczyzna z kobietą to tylko na doczepkę. Od rozwiązywania takich spraw są sądy, a nie internet. Rozumiem, że jest wypadek i poszukiwania sprawcy. Ok to wtedy wiadomo, że na internecie można zdobyć informacje. Ale teraz dzięki takim nagraniom dziewczynka będzie miała przewalone. I autor nagrania pomaga psu, a niszczy życie jakiejś dziewczynce. Dobrze zrobił? Bo moim zdaniem wystarczyło zgłosić to nagranie do jakiejś instytucji pomagającej zwierzętom, lub samemu się zgłosić do odpowiedniej instytucji.
Oceń komentarz:
+
3
-
ZGL 57771 2018-08-03 08:02:10

'Ten film jest już niedostępny, ponieważ użytkownik, który go przesłał, zamknął swoje konto YouTube.'

Niestety mimo zamknięcia konta, są proste metody by odnaleźć pana nagrywającego w okularkach...
Oceń komentarz:
+
21
-
ZGL 57771 2018-08-02 12:33:42

(-)
Ta zbulwersowana mina kobiety...
Jak ona nie potrafi zrozumieć, co się dzieje...

I wg niej psy nie duszą się, bo pewnie też nie oddychają...
Rozumiem, że podstawówki nawet brak.

I nie widzę tam duszącej się kobiety.
Oceń komentarz:
+
9
-
ZGL 57771 2018-08-01 12:43:04

Patusiu pokazujący swoja dupę. Pamiętaj, że jak Cię spotkam, to nakleję twoją brzydką mordę i dupsko na przednią szybę samochodu. Podam również tytuł do filmu żeby ludzie zobaczyli jakim jesteś bucem, idiotą, degeneratem.
Takich jak Ty powinno się zamykać.
Oceń komentarz:
+
12
-
ZGL 57771 2018-08-01 10:12:07

(-)
Ja jeszcze czegoś takiego tutaj nie widziałem. Jestem zszokowany.
Nie wiem, czy ktoś z tego portalu byłby w stanie się tak zachować jak ten patus. Chyba jedynie paramonov albo NFJ.

Piszecie, że pokazał dupę. Gdyby tylko tak było. On pokazał odbyt!

Ja myślę, że jego teraz największym problemem będzie opieka społeczna. Domyślam się, że wideo będzie hitem internetu i prawdopodobnie też (na co liczę) pokażą w telewizji.

Taki napad agresji i szału z powodu tego, że ktoś człowieka nagrywa? Niebywałe, a jednak tak częste. Mało kto potrafi panować nad sobą w ogóle. Bo ja tutaj żadnej prowokacji nie widzę.

Te wyzwiska przy dziecku, ale widać, że dziecko też już jest wyuczone i podążą tą samą ścieżką.

A matka? No cóż, ma pretensje do spokojnie siedzącego i stonowanego autora, ale kompletnie nie przeszkadza jej wulgarne zachowanie męża - słownie i gestami.

To pokazuje jak rodziny są patologiczne, że wszyscy przyjmują styl jednej osoby i zawsze bronią się nawzajem przed obcymi. Nie obchodzi ich racja, a jedynie własna jednostka.

Do innych będą mieli pretensje, ale sami zrobią dokładnie tak samo.
Natomiast ten tatuś to jest kompletny świrek. To jest taki patus, że to naprawdę można się dziwić, iż taki osobnik nie przebywa w psychiatryku.

No po prostu nie mogę. Tak sobie przy dziecku ściągnął spodnie i...
Fuuuu.

A ani na żonie, ani córce nie zrobiło to wrażenia. Co to oznacza? Chyba można się domyślić, że obie widzą to codziennie i Allah wie, jakie przysługi muszą spełniać. Trzeba by wziąć na przesłuchanie i dopytać o szczegóły.
Oceń komentarz:
+
19
-
ZGL 57771 2018-07-31 15:42:15

bezzębny patus, stare auto za grosze z UK, box dachowy wskazujący na wyjazd/powrót z bałtyku, cera ochlej-mordy, głos i maniery też, reakcja żony wskazująca na oddanie się w pełni patusowi, córki szkoda - pewnie wyrośnie na "dżesiko-andżelę" i zostanie matką w wieku 17 lat.. to takie polskie... :))
Oceń komentarz:
+
25
-
ZGL 57771 2018-08-04 17:15:29

Przejechacz kota i odjechacz
Oceń komentarz:
+
2
-
ZGL 51771 2018-08-04 14:33:08

Cholera, nie zdążyłem zobaczyć filmików!
Oceń komentarz:
+
0
-
ZGL 51771 2018-08-02 23:24:13

Ciekawe co było dalej :-)
Oceń komentarz:
+
0
-
ZGL 57771 2018-08-02 14:01:44

Niniejszym przepraszam za wszystkie swoje głupie komentarze i obiecuję poprawę.

Driver
Oceń komentarz:
+
1
-

Szukaj

Najgorsi kierowcy w lipcu

  1. KNS 2100T
  2. GD 4E045
  3. BH3482PP
  4. W7 ZIELU
  5. WU 7240S
  6. LRA 49026
  7. C1 MAGIC
  8. BA6969CO
  9. CWL VW07
  10. WI 966PX

Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »