Najlepsze że to auto powinno mieć DPFa :D, co ludzie widzą w tych dieslach to ja nie wiem...
Pierw kupują, później mają problem a kończy się na zaślepiniu EGR, wycięciu DPF, remapie żeby "kucyków" dodać, a potem zapier*****ją tym gównem, które kopci jak huta katowice za starych (nie)dobrych czasów... takim to rury wydechowe trzeba wprowadzaćdo kabiny żeby poczuli co robią innym... a wgl kiedy w końcu zaczną sprawdzać spaliny na przeglądach!!!!!!!
Ja tez jechałem ostatnio w Tychach za tym gościem, jak go minałem to całe auto w środku do wietrzenia, sadzy jak w kominie. Jego tył okopcony a ten się wciska przed nos co chwile i robi zasłone dymna.
Jak można jezdzić takim kopcącym rzęchem i się nie wstydzić?
Bardzo dobrze zrobiłeś. Jak ja nie trawię tzw. "dwupasowców", którzy nagle się orientują, że np. nie pojadą w prawo i skaczą na prawoskręt itp.
Tutaj doszło już do przekroczenia wszelkich granic, bez kierunku, ciągła linia i bezczelne pchanie... Kawał gnoja!
Nagrywający w dupie ma owsiki, a winowajca leber niemożliwy.