Kierujący tym VW Passatem B6 1.9 w dn. 10.02.2019 r. z rogu ul. Bogucickiej i Roździeńskiego w Katowicach zabiera jako pasażerkę blondwłosą kobietę, po czym parkuje nieopodal, na parkingu dla Uniwersytetu Ekonomicznego. Po zaparkowaniu o godzinie 20:44, bez wysiadania z pojazdu, o godz. 20:51 odjeżdża z miejsca, w którym parkował ze swoją tymczasową pasażerką.
No jechałem moim Reno i jedzie tam taki trabanciarz mechanista i zajeżdża mi z lewej terrorysta jeden i ja odbijam w to drugie lewo i slalomem między człowiekami-robakami. Na szczęście mojemu francuskiemu skarbowi nic się nie stało ale tego gorola z sosnowca jak spotkam jeszcze raz to postawie mu kloca na masce.
Baran, który nie umie parkować. Zostawił 15cm przestrzeni między drzwiami kierowcy auta obok. Dzieki ! W 9 msc ciąży się wpychałam przez siedzenie pasażera!
Od Sławkowa do Sosnowca ani razu nie zjechała na prawy pas! Jak żółw 70 na godzine królowa się wlekła. Zjechała dopiero na prawy pas jak musiała zjechać na Sosnowiec z trasy
Katowice, ul. Dąbrówki. Przynajmniej kierowcy wejdą swobodnie... :)