Pan zablokował wejście i wyjście z domu. Auto zostawił dosłownie pod samymi drzwimi, chyba mieszkańcy powinni podziękować że zaparkował tak że drzwi dało sie wgl otworzyć!
Panu prowadząca auto notorycznie parkuje na terenie prywatnym, twierdząc że robi tak od 15 lat i dalej zamierza. Bardzo często blokuje auta innych. Również nie potrafi wyjechać z parkingu (pomimo tego że ponic 15 lat z tej drogi korzysta).
Dla tej kobiety parking jest wszędzie, nie ważne czy to wjazd na posesję. Grunt to kupić papierosy w kiosku po drugiej stronie. A na zwrócenie uwagi Pani zareagowała bardzo miło pokazując palce środkowe 😂
Pani pięknie zaparkowała swojego złoma na wjeździe na podwórko. Po zwróceniu uwagi odpowiedziała ze ONA NIE WIDZIAŁA. Jak nie widzisz takich rzeczy to może pustelniku umysłowy odpuść jazdę samochodem, bo komuś możesz zrobić krzywdę
Bardzo dobry kierowca pięknego samochodu.