Ta baba to jest jakaś życiowa zakała. Dzień w dzień ta sama trasa i wciąż powoduje spóźnienia na całej strefie w Żorach. Nie dziwi cie to, że ZAWSZE jedziesz pierwsza i ZAWSZE jest za tobą sznurek aut? Trzeba napisać do firmy, pod którą parkuje ( na przeciwko żabki na strefie ), by ją wywalili, bo powoduje zagrożenie w ruchu. Wcześniej takie cyrki powodował fiat panda na tej trasie i założę się, że ona była kierowcą.
Ta baba to jest jakaś życiowa zakała. Dzień w dzień ta sama trasa i wciąż powoduje spóźnienia na całej strefie w Żorach. Nie dziwi cie to, że ZAWSZE jedziesz pierwsza i ZAWSZE jest za tobą sznurek aut? Trzeba napisać do firmy, pod którą parkuje ( na przeciwko żabki na strefie ), by ją wywalili, bo powoduje zagrożenie w ruchu. Wcześniej takie cyrki powodował fiat panda na tej trasie i założę się, że ona była kierowcą.