Tablica rejestracyjna SJZ9MK5
Województwo śląskie
Powiat Jastrzębie Zdrój

Oceń kierowcę

1
0

Komentarze

SJZ 9MK5 2023-08-25 09:05:47

Kierowca jest zagrożeniem dla innych osób oraz dla własnej rodziny. Kierowca uciążliwe porusza się lewym pasem, blokuje lewy pas a po zbliżeniu się do niego rozpoczyna celowe, złośliwe hamowanie i spowalnianie ruchu. Następnie zjeżdża na prawy pas ale w sposób taki, że zajmuje dwa pasy ruchu aby nie dać się wyprzedzić. Tutaj dopiero zaczyna się najlepsza część historii bo kierowca audi, po zrównaniu, zaczyna wymachiwać środkowym palcem i uwaga! siekierą! (lub podobnym przedmiotem niebezpiecznym). Grozi mi oraz partnerce znajdującej się na siedzeniu pasażera! Wymachuje tak przez następne kilka kilometrów aż do zatrzymania się na parkingu, gdzie wyszedłem z kamerą zapytać się wprost "po co blokuje, po co ten palec i co robi z siekierą w aucie"? Okazało się, że na przednim siedzeniu siedziało dziecko! Zgroza. Oczywiście w audi niepotrzebne i nieużywane są światła, pasy dla kierowcy i chyba żony z tyłu (zdjęcia). Państwo wysiedli z auta, uszkodzili mi kamerę, którą miałem dla własnego bezpieczeństwa a kierowca beztrosko sobie wymachiwał i groził siekierą (lub bejzbolem) na zapełnionym parkingu co widać na zdjęciach (trzyma w prawej ręce). Ojciec klnie, grozi pozbawieniem życia a dziecko płacze. Wszystko widoczne na zdjęciach i nagraniach. Na szczęście też miałem kamerę. Człowieku! Opanuj siebie i emocje. Ja chciałem tylko wyprzedzić i pojechać w swoją stronę. Nic więcej! Hamujesz i blokujesz złośliwie i jesteś zdziwiony, że ktoś reaguje. Poza tym czy normalny ojciec wozi z przodu dziecko a obok siekierę (lub przedmiot podobny)? Jaki ojciec cyrkuje i hamuje celowo, żeby ktoś wjechał mu w tył, mając dziecko i żonę w aucie? Biegasz z siekierą na oczach dziecka i na parkingu pełnym osób a Twoja żona jest najwyraźniej z tego faktu zadowolona. Kto normalny prowadzi pojazd z dzieckiem, jedną ręką trzyma kierownicę a drugą wymachuje w oknie siekierą?! Totalny brak słów i zero odpowiedzialności po stronie kierowcy. Zastanów się nad sobą bo "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz". Nie życzę Ci źle ale któregoś dnia ty wysiądziesz z siekierą lub kijem w ręku a z drugiej strony wysiądzie policjant albo co gorsza ktoś z nożem lub bronią. Wtedy okaże się, że tak dbasz o rodzinę, że nie będzie kto miał wychować syna. Przemyśl to bo złośliwość i emocje nie są dobrym doradcą.
Oceń komentarz:
+
3
-
SJZ 9MK5 2023-08-26 10:24:04

Zapraszam do czytania wylewanych żali pod rejestracją SMI33X9. Bohaterze dnia oprócz tego co odwaliłeś to doszło ci jeszcze upublicznianie wizerunku i nagrywanie bez zgody także życzę ci powodzenia.
Oceń komentarz:
+
1
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w maju

  1. ELC 19796
  2. PO 1MP21
  3. WZ 280FR
  4. WL 7126T
  5. DLE 23669
  6. SZY 9MW4
  7. WW 4119
  8. SK 592MF
  9. WD 4616T
  10. ESI 86155

Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »