Uwaga żółw drogowy!!! Człowieku samochód z rowerem pomyliłeś!!!! 😂Wyjeżdżasz z ul. Fromborskiej (ze sklepów tam gdzie biedronka) , jedziesz pod blok za Aldi na fromborskiej , a ja za toba i na liczniku mam 38km/h i to na drodze, na której nie ma żadnego ograniczenia!!! Te 800m to trzeba było na rowerze przejechać, zwłaszcza, że jak jeździsz z naklejką roweru z tyłu to chyba jesteś fanem!!! Zrób przysługę i nie wsiadaj za kółko jak nie potrafisz się rozpędzić autem do 50km/h!!!
Tam jest ograniczenie, 50 km/h 😉 ale żółw wkurzający, fakt, takie melepety trafiają się jakoś nadzwyczaj często