Tablica rejestracyjna DW0988L
Województwo dolnośląskie
Powiat Wrocław (miasto)
Pojazd: VOLKSWAGEN CADDY DIESEL MR`04 E3 2.2T

Oceń kierowcę

24
70

Komentarze

DW 0988L 2017-08-31 09:55:53

Kamilku ze sklepu prodog i co dalej? Zamknąłeś psa w aucie na upale i groziłeś mi sądem... Co dalej ??? Czekam niecierpliwie na list z prokuratury i nic... Bardzo chciał bym się z tobą cieciu spotkać na deskach wymiaru sprawiedliwości...
Oceń komentarz:
+
3
-
DW 0988L 2017-08-17 07:49:34

Panie kamilu, informuje iż pożegnałem się z rodziną, spakowałem i czekam na "ciupe". Ps pana imie napisałem z małej litery z pełną premedytacją, nie zasługuje pan na wielką. Pozdrawiam
Oceń komentarz:
+
2
-
DW 0988L 2017-08-09 00:32:08

Oto co napisał właśnie do mnie właściciel auta:

"
Kamil Olechno
Wielce Szanowny Panie "hmm" https://www.youtube.com/channel/UCMLH-kirOKxSVjL4U2bN99w W związku z treścią postów publikowanych przez Pana na profilach społecznościowych i innych stronach komunikacji publicznej, informuję, iż: -uzyskano opinię lekarza weterynarii dotyczącą stanu zdrowia i kondycji psa; -opinię hodowcy rasy o uznanym autorytecie dotyczącą warunków jakie winny być zapewnione psom tej rasy w tym w transporcie; - opinię trenera mantrailing and nose work dotyczącego dotychczasowego doświadczenia psa w aucie; - opinię lekarza weterynarii dotyczącą zagrożenia dla zdrowia psa w zaistniałym stanie faktycznym; - zwrócono się do instytutu gospodarki wodnej o informację dotyczącą pogody w czasie zdarzenia; - zwrócono się do zarządcy parkingu na którym stał zaparkowany samochód o zabezpieczenie nagrania z kamer przemysłowych okresu postoju samochodu; - zwrócono się i uzyskano opinię Kancelarii Prawnej dotyczącą oceny prawnej zaistniałego stanu faktycznego i zapewnienie w tym zakresie współpracy na wypadek wszczęcia postępowania na drodze procesów sądowych. W oparciu o uzyskane i zabezpieczone materiały jednoznacznie stwierdzam, iżistniejący a opisywany przez Pana stan faktyczny nie tworzył ani nie stworzył jakiegokolwiek zagrożenia dla stanu zdrowia i kondycji psa. Pana zachowanie stanowi natomiast naruszenie dóbr osobistych właściciela samochodu i opiekuna psa – w rozumieniu art. 23 kc. Niezależnie od powyższego stanowi ono naruszenie normy art. 212 § 2 kk. W związku z powyższym oświadczam, iż żądam od Pana zamieszenia za pomocą środków masowego przekazu (tożsamych z tymi w których dopuścił się Pan naruszenia moich praw min.: YouTube; FACEBOOK; http://tablica-rejestracyjna.pl/DW0988L - i ewentualnie pozostałych - których do chwili obecnej nie ustaliłem) przeprosin za dokonany czyn a nadto dokonania i zamieszczenia we wszystkich wskazanych wyżej źródłach informacyjnych potwierdzenia faktu wpłaty symbolicznej kwoty 300,- zł na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu ; ul. Ślazowa 2; 51-007 Wrocław Numer konta bankowego: 84 1020 5242 0000 2402 0018 6742 (potwierdzenie winno zostać zamieszczone na wszystkich wskazanych wyżej portalach – podobnie jak „przeprosiny”. W przypadku nie dokonania powyższych czynności (obu) w nieprzekraczalnym terminie 3 dni – tj. do dnia 11 sierpnia 2017 roku, zmuszony będę podjąć niezwłocznie niezbędne kroki dla ochrony moich praw za pośrednictwem organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości – domagając się zadośćuczynienia oraz odszkodowania a nadto sankcji karnej w zakresie przyjętym przez judykaturę. W połączeniu z kosztami postępowania, które w efekcie obciążą Pana osobę koszty sformalizowania zaistniałego stanu wielokrotnie przerosną rozmiar zadośćuczynienia którego obecnie oczekuję."
Zamylajmy swoje psy i dzieci w autach na 30 stopniowym upale to dla ich zdrowia;) a jal ktos nakreci film to straszmy ich sadem:D pozdrawiam :D
Oceń komentarz:
+
14
-
DW 0988L 2017-08-12 12:47:20

Oczywiście, czekam z niecierpliwością:D podpisany niżej wygłupiony Adam:D
Oceń komentarz:
+
10
-
DW 0988L 2017-08-12 12:46:31

Oczywiście, czekam z niecierpliwością:D podpisany niżej wygłupiony Adam:D
Oceń komentarz:
+
9
-
DW 0988L 2017-08-12 05:46:33

Człowieku, wygłupiłeś się a teraz ...jeszcze głupi się tłumaczysz. Poczekaj na to pismo z sadu i wtedy będziesz miał pole do popisu, będziesz mógł przedstawiać opinie biegłych i inne opnie internetowych specjalistów.
Oceń komentarz:
+
10
-
DW 0988L 2017-08-10 09:39:19

Widze ze wlasciciel auta ma rozdwojenie jaźni albo moze to pisze wlascicielka psa? Dlaczego jedno z was nie moglo zostac z psem? takie uchylenie szyb nic nie daje, poczytaj opinie badań na temat co sie dzieje ze zwierzetami pozostawionymi w aucie na chocby 10 min w cieniu, nie bede podawac linków bo nie było by to obiektywne...
Oceń komentarz:
+
13
-
DW 0988L 2017-08-09 23:20:04

Ale co piętnować?
Jak pisałem wcześniej, po psie nie widać oznak przegrzania (podstawa to wywieszony język, bo tak psy się chłodzą). Ma otwarte szyby, a 20 min mocno po południu, to nie 20 min przy słońcu prażącym prosto w dach. Plus właściciel pisze o klimatyzacji, więc tym bardziej schłodzone wnętrze dłużej się nagrzewa.

Jeszcze raz podkreślę, "piętnowanie" psu życia nie uratuje, a Ty nie zrobiłeś nic, by zapobiec tragedii (której tu akurat nie było). Więc albo wiedziałeś, że nic się nie dzieje, ale chciałeś za wszelką cenę zrobić smród wokół właściciela sklepu zoologicznego albo miałeś w dupie los psa i liczyłeś na atencje w internecie.
Oceń komentarz:
+
10
-
DW 0988L 2017-08-09 22:49:17

Nad czym sie zastanowie? Takie osoby trzeba piętnować....
panu kamilowi zalecam wazektomie....:)
Czekam również na polecony z sądu:) Pozdrawiam ciepło (o ironio)
Oceń komentarz:
+
11
-
DW 0988L 2017-08-09 20:18:47

Nagrywajmy jak psy się gotują, ale nic z tym nie róbmy. A po zamachach terrorystycznych zmieniajmy statusy na FB. A dzieciom w afryce wysyłajmy laiki zamiast wody.

Fajnie, że nagrałeś film (bo zwykle ludzie robią, nic nie pokazujące, zdjęcia), ale czy coś zrobiłeś poza wrzuceniem go do internetu? Zadzwoniłeś po służby? Poszukałeś właściciela na własną rękę? Bo gdyby pies był faktycznie zagrożony, to pozostawiłeś go na pastwę losu (bo nie wiadomo kiedy wróci właściciel), a publikacja w żaden sposób by go nie uratowała.

Jasne, reakcja właściciela trochę przesadzona, ale tu chodzi też o renomę jego firmy. Co innego gdyby to była firma ochroniarska albo hurtownia alpinistyczna, ale jeśli zarzucasz kucharzowi, że nie umie gotować, to zacznie się bronić (jeśli zrobisz to publicznie, może zrobić proces o zniesławienie).

A wystarczy przeprosić albo jeszcze lepiej umówić się na spotkanie i ocenić zdrowie psa osobiście, a nie od razu wulgarnie atakować (mówię o poście nieco niżej).

Mam nadzieję, że się dogadacie, bo szkoda by było, żeby ludzie bali się reagować w "imieniu" psa zamkniętego w samochodzie, ale dobrze, żeby się także nauczyli robić to z głową.
Oceń komentarz:
+
9
-
DW 0988L 2017-08-09 18:18:30

No i dobrze, następny raz zastanowisz się jak będziesz publikował głupoty.
Oceń komentarz:
+
11
-
DW 0988L 2017-08-08 22:32:37

Wielce Szanowny Panie
"Adam G."

W związku z treścią postów publikowanych przez Pana na profilach społecznościowych i innych stronach komunikacji publicznej, informuję, iż:
- uzyskano opinię lekarza weterynarii dotyczącą stanu zdrowia i kondycji psa;
- opinię hodowcy rasy o uznanym autorytecie dotyczącą warunków jakie winny być zapewnione psom tej rasy w tym w transporcie;
- opinię trenera mantrailing and nose work dotyczącego dotychczasowego doświadczenia psa w aucie;
- opinię lekarza weterynarii dotyczącą zagrożenia dla zdrowia psa w zaistniałym stanie faktycznym;
- zwrócono się do instytutu gospodarki wodnej o informację dotyczącą pogody w czasie zdarzenia;
- zwrócono się do zarządcy parkingu na którym stał zaparkowany samochód o zabezpieczenie nagrania z kamer przemysłowych okresu postoju samochodu;
- zwrócono się i uzyskano opinię Kancelarii Prawnej dotyczącą oceny prawnej zaistniałego stanu faktycznego i zapewnienie w tym zakresie współpracy na wypadek wszczęcia postępowania na drodze procesów sądowych.

W oparciu o uzyskane i zabezpieczone materiały jednoznacznie stwierdzam, iż istniejący a opisywany przez Pana stan faktyczny nie tworzył ani nie stworzył jakiegokolwiek zagrożenia dla stanu zdrowia i kondycji psa.
Pana zachowanie stanowi natomiast naruszenie dóbr osobistych właściciela samochodu
i opiekuna psa – w rozumieniu art. 23 kc.
Niezależnie od powyższego stanowi ono naruszenie normy art. 212 § 2 kk.

W związku z powyższym oświadczam, iż żądam od Pana zamieszenia za pomocą środków masowego przekazu (tożsamych z tymi w których dopuścił się Pan naruszenia moich praw min.: YouTube; FACEBOOK; http://tablica-rejestracyjna.pl/DW0988L - i ewentualnie pozostałych - których do chwili obecnej nie ustaliłem) przeprosin za dokonany czyn a nadto dokonania i zamieszczenia we wszystkich wskazanych wyżej źródłach informacyjnych potwierdzenia faktu wpłaty symbolicznej kwoty 300,- zł na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu ; ul. Ślazowa 2; 51-007 Wrocław
Numer konta bankowego:
84 1020 5242 0000 2402 0018 6742
(potwierdzenie winno zostać zamieszczone na wszystkich wskazanych wyżej portalach – podobnie jak „przeprosiny”.
W przypadku nie dokonania powyższych czynności (obu) w nieprzekraczalnym terminie 3 dni – tj. do dnia 11 sierpnia 2017 roku, zmuszony będę podjąć niezwłocznie niezbędne kroki dla ochrony moich praw za pośrednictwem organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości – domagając się zadośćuczynienia oraz odszkodowania a nadto sankcji karnej w zakresie przyjętym przez judykaturę.
W połączeniu z kosztami postępowania, które w efekcie obciążą Pana osobę koszty sformalizowania zaistniałego stanu wielokrotnie przerosną rozmiar zadośćuczynienia którego obecnie oczekuję.
Oceń komentarz:
+
12
-
DW 0988L 2017-08-09 00:41:14

Odpowiedz brzmi:
a) pocałuj mnie pan w dupe
b) jest pan debilem
c) jest pan żałosny
do wyboru wedle własnego pomysłu:D
Bardzo bardzo bardzo prosze o skierowanie sprawy na tory prawne baaardzo prosze:)))
Oceń komentarz:
+
12
-
DW 0988L 2017-08-01 14:22:36

Szanowni Państwo, jako właściciel sklepu prodog.pl chciałbym zabrać głos w tej sprawie. Kilka faktów od nas - niedziela, godzina około 19:30, auto ze sprawną klimatyzacją, garażowane, szyby przyciemniane fabrycznie, które zostały uchylone na kilka cm, pies ma zawsze dostęp do wody podczas transportu, właściciel psa oraz kierowca opuścili pojazd na około 20-25minut - nie ma absolutnie żadnych podstaw, aby twierdzić, że pies był zagrożony. Jednocześnie informujemy, że sprawa nabrała bardzo poważnego charakteru - zamierzamy wszystko szczegółowo sprawdzić wraz z uprawnionymi do tego służbami. Nadmienię, że Pan wykrzykując że "będziecie oglądać się w internecie" oddalił się szybko z miejsca, nie chcą nawet sprawdzić w jakiej kondycji jest 3 letnia suczka. Jakie intencje miał w takim razie nagrywając telefonem ten krótki filmik? Gdyby zaszła potrzeba sprawdzenia stanu zdrowia psa podczas zagrożenia, należało - zawiadomić obsługę / ochronę sklepu, zadzwonić na policję czy straż miejską, wybić szybę, a przed tym faktem sprawdzić czy drzwi przypadkiem nie są otwarte. Pan nie zrobił zupełnie NIC w tej kwestii. W niektórych komentarzach dodał, że nie jest w stanie określić stanu i samopoczucia psa - zamierzamy to szczegółowo sprawdzić czy faktycznie nie ma styczności i wiedzy na temat tych zwierząt. Wszystkich zainteresowanym przebiegiem akcji - zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem - biuro(małpa)prodog.pl
Oceń komentarz:
+
13
-
DW 0988L 2017-08-03 17:03:30

Bardzo dobrze, nienawidze internetowych bojowników. Typowa cebula - "Pan wykrzykując że "będziecie oglądać się w internecie" oddalił się szybko z miejsca", jakie to typowe... Strzeli© fote i w nogi, zanim wlasciciel auta wroci i skopie dupe.
Oceń komentarz:
+
6
-
DW 0988L 2017-07-31 14:23:10

Skoro siedział pół godziny ktoś zadzwonił po panów w czapeczkach??
Oceń komentarz:
+
3
-
DW 0988L 2017-07-31 10:57:31

i jak widać piesek ma w dupie to, że powinien już umierać po 20 min w takiej temperaturze i spokojnie sobie siedzi
Oceń komentarz:
+
4
-
DW 0988L 2017-08-01 12:50:02

Pani Aniu
% ma racje, pies siedzi spokojnie, nie dyszy (mało tego, na nagrywającego patrzy z zaciekawieniem, co widać po uszach, to też nie wskazuje, żebyśmy mieli do czynienia z tragedią), szyby ma uchylone. Choć nie wiemy jaka temperatura panuje w środku. Psy nie są raczej istotami skrytymi i raczej dają poznać po sobie, że coś jest nie tak.

Ale nie wiadomo jak długo to już trwa i jak długo potrwa jeszcze i należałoby jak najbardziej zadzwonić po "Straż dla zwierząt" lub "Eko patrol".
Oceń komentarz:
+
3
-
DW 0988L 2017-08-01 12:14:28

w pierwszym zdaniu napisałem, że po zachowaniu. Rozumiem, że wg pani ten pies w tym samochodzie cierpi?
Oceń komentarz:
+
3
-
DW 0988L 2017-08-01 11:18:30

Po czym to widać? Oczach, uszach , nosie? Panie "%" prosze takich głupot nie pisać, skoro nie wie pan o czym pisze.
Oceń komentarz:
+
8
-
DW 0988L 2017-08-01 08:54:58

co nie zmienia faktu, że po zachowaniu psa widać, że nie odczuwa dyskomfortu. Następnym razem proponuje skorzystać z telefonu zgodnie z jego głównym przeznaczeniem i zadzwonić po odpowiednie służby jeżeli mamy jakieś wątpliwości bo jeśli psu rzeczywiście by coś dolegało to czas jest najważniejszy
Oceń komentarz:
+
0
-
DW 0988L 2017-07-31 19:14:01

po 20 min jest "dopiero" 50 stopni w aucie przy zachmurzeniu i przy 30 stopniach ... po godzinie bylo by po psie...
Oceń komentarz:
+
0
-
DW 0988L 2017-07-31 19:03:09

po 20 jeszcze nie, po okolo godzinie, po 20 minutach jest "dopiero" ponad 50 stopni w aucie
Oceń komentarz:
+
2
-
DW 0988L 2017-07-31 00:37:51

Bezmózg zostawił psa na pół godziny na pełnym "palniku" 30 stopni w cieniu... i poszedl do sklepu.
Oceń komentarz:
+
7
-
DW 0988L 2017-08-01 12:46:35

i obserwował pan tego cierpiącego psa przez 20 minut... co za znieczulica... ciekawy jestem jak pan wyliczył ta temperature w kabinie?
Oceń komentarz:
+
1
-
DW 0988L 2017-08-01 11:21:05

godzina okolo 19 wiec slonca bezposredniego nie ma i wg wyliczen w kabinie jest ponad 50 stopni po 20 paru minutach przy 30 stopniach. Ciekawe jak by sie Pan poczuł zamkniety w aucie w upale i nie wiedział za ile wroci opiekun... do tego zrobił to właściciel sklepu dla psów ktory powinien dawać przykład....
Oceń komentarz:
+
6
-
DW 0988L 2017-08-01 09:13:59

słońce już jest bardzo nisko nad horyzontem wiec to raczej wczesny wieczór. nie szukajmy na siłę sensacji tam gdzie jej nie ma.
Oceń komentarz:
+
4
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w grudniu

  1. WB 1967R
  2. WI 4490E
  3. FZA X273
  4. K1 DIS
  5. DJE 37X4
  6. SG 1896U
  7. PWA LT37
  8. WL 2584L
  9. WY 7239E
  10. DJE 6L40
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »