Tym autem jeździ starszy mężczyzna, który otwarcie przyznaje, że zawsze tak parkuje - czyli w głębi chodnika, wjeżdżając przez przejście dla pieszych. Zanim wam będzie smutno, że to pewnie starszy i schorowany człowiek to powiem wam, że jego zakupy to nie leki i chleb, ale kilka zgrzewek piwa i worek cukierków. Kiedy stałam i nagrywałam wyjazd tego kierowcy zostałam przez niego potrącona na chodniku. Pan krzyczał do osób postronnych aby wezwały policję, żeby ukarała mnie mandatem za złośliwe stanie na chodniku (sic!). Jeśli czyta to jakiś krewny właściciela tego auta, to może warto zachęcić seniora do oddania prawa jazdy. Jego percepcja i znajomość przepisów są niewystarczające, może komuś zrobić krzywdę!
Blondynka widziana ostatnio w Łapach z dwoma mężczyznami w aucie, samochód się bujał tylko na boki. Myślałem że coś się stało i podszedłem ale jeden z mężczyzn kazał mi w niekulturalny sposób ewakuować się. Nie polecam
Naucz sie parkowac