Dziad wjeżdża ludziom na zderzak, skręca z pasa do jazdy na wprost, wykonuje dziwne, niesygnalizowane manewry, a potem spycha kierowcę by następnie zahamowąć mu przed maską, wysiąść na środku drogi i go napaść.
Film na kanale "Jade i Pacze".
Ziomek ma takie parcie światłach,że trąbi do ludzi nawet jak jest czerwone. Pędzle jak d3bil na przejściu wyprzedza. Po mieście jeździ ciągle łamiąc przepisy. 4 zera i piąte za kierownicą. Typek wygolony jak jego godność.
Pora powtórzyć sobie obowiązujące przepisy ruchu drogowego i nauczyć się, żeby nie parkować na cały dzień i noc pod zakazem zatrzymywania, bo z jakiegoś powodu został tam umieszczony. Poza tym naklejki na samochodzie za złe parkowanie są dosyć popularne we Wrocławiu, także warto uważać :)
Rozwala wjazdy do garażu i ucieka z miejsca.