Chciałbym jeszcze dodać, że z informacji przeze mnie posiadanych, osoba występująca na tym słynnym filmie sprzedała ten samochód, a nowy właściciel zostawił najprawdopodobniej te same tablice. Także prosiłbym powstrzymać się od hejtu, bo jest i może być skierowany do osób, które nie mają z tym nic wspólnego.
Dawid Piasecki.
Dzień dobry,
Szanowny Państwo, nazywam się Dawid Piasecki, potwierdzam, że w 2018 roku sprzedawałem samochód Volvo XC60 ten Panu, który jest "gwiazdą" tego filmu, jednak stanowczo dementuję, że mam cokolwiek wspólnego z niebezpieczną jazdą i zachowaniem mojego klienta. Nie mogę za to odpowiadać i ponosić odpowiedzialności. Jednocześnie pragnę poinformować, że wszystkie komentarze szkalujące moje imię oraz te z groźbami zostaną zgłoszone na Policję oraz do prawnika przez właścicieli firmy w której pracuję.
Zgłaszać to sobie możesz do burdelu ta strona jest na zagranicznym serwerze i wchodząc na nią akceptujesz jej regulamin a wypisywać sobie każdy może co chce
Dawid masz przeje....
Już każduy zna Tóje naziwsko i miejsce zamieszkania, czekaj aż Karki Cię dojadą. Dziwne że Volvo chwali się sprzedażą samochodu tak agresywnemu i nieopanowanemu kierowcy!
Martwi mnie dość niska kara. Ponieważ trafiło na pustaka, to raczej nic z niej nie zrozumie. Ale gdyby tak dostał gazem po oczach i płakał przez pół godziny, to może dotarłoby do niego przez łzy, jak bardzo go nie chcemy na drogach...
Facet stwarzajqcy realne zagrożenie w ruchu drogowym. Znajomością przepisów nie może błyszczeć, za to poziom głupoty jest kosmiczny. Nagranie zgłoszone na policję i życzę szczęścia;)
Przykro mi kolego że trafiłeś na zjeba z kamerą który chciał zrobić reportaż roku, świadomie umiemozliwil Ci wjechanie na lewy prawie doprowadzając do poważnej kraksy, zmontował tak nagranie żeby zrobić z siebie ofiarę i miał rację, bo jest ofiarą losu. Ludzie na Ciebie teraz plują, jednocześnie pochwalając bandyckie wybryki nagrywającego, który za cenę kilka minut uwagi narazil życie twoje i swoje. Trzymaj się tam!
Mówisz o „uniemożliwieniu wjechania na lewy pas” ale czy manewr wyprzedzania prawym pasem nie jest sprzeczny z zasadami ruchu drogowego? Po za tym to jeśli zmieniasz pas to masz ustępujesz pierwszeństwa, jeśli nie ma miejsca to się nie wciskasz bo może to być niebezpieczne dla ciebie i innych. W takiej sytuacji ewidentnie była by wina kierowcy volvo
Jeśli nagrywający według ciebie był "fra***m" to ty dla mnie wyglądasz jak zwykły "c**l". A jak nie masz gdzie energii zużyć cwaniaczku to zapraszam do Warszawy to zatańczysz ze mną, jeśli masz jaja atakować zwykłych ludzi na ulicy to zobaczymy jaki będziesz cwany na spotkaniu ze mną.
Ciota z Volvo nie potrafi jeździć samochodem. Zachowuje się jak małpa i nie wie nawet że źle robi. Zabrać prawo jazdy i zamknąć w zakładzie dla chorych psychicznie.
Bardzo dziwny facet. Podjechał pod moje auto i odsunął szybę i powiedział że lubi młodych chłopców i że jestem w jego typie i czy z nim pojadę do niego do domu. Chory człowiek
Pań jest przyszłym mordercą drogowym, nie wiem jak można być tak mało inteligentnym. 3 razy prawie doprowadził do kolizji za 4 niee wychamowałem, Pan zaczął krzyczeć i mnie popychać. Dostal gazem i nagle się uspokoił i był potylny
Człowiek prawdopodobnie potrzebujący wsparcia psychiatry. Mam dużą nadzieję, że zainteresują się nim odpowiednie służby a sam kierowca straci uprawnienia do prowadzenia pojazdów.
chłop narobił szumu wokół swojej głupoty i zamiast żyć bezstresowo zdala od zaminowanej ojczyzny, będzie robił w gacie na każdą plotkę o odsylaniu chłopów do ua. Pogratulować
Proszę nie obrażać pana z samochodu, ma on bardzo poważne zaburzenia psychiczne. Chcieliśmy to zatuszować, lecz jak już ruszyło to wszystko w Internet to nie ma co dłużej milczeć.
Otóż pan prezentowany na niechlubnym filmie był pacjentem naszego zakładu psychiatrycznego od kilku tygodni. Kilka dni temu nam zbiegł. Jest niebezpieczny i nieobliczalny, posiada bardzo dużo poważnych problemów psychicznych.
Zamiast się naśmiewać i obrażać Pana z wideo; uprzejmie prosiłbym o kontakt z oddziałem psychiatrycznym w Kaliszu, znajduje się on w wojewódzkim szpitale zespolonym.
Człowiek ma bardzo poważne problemy psychiczne (co z resztą widać na wideo) i jego przebywanie na wolności stwarza zagrożenie dla innych ludzi, jak i jego samego.
Przepraszamy za incydent.
Dawaj adres mały fiutku nieumiejący jeździć, taki cwaniak z ciebie że wyskakujesz do ludzi z auta ? To zobaczymy jak szybko będziesz wsiadał z powrotem do swojego jak mnie zobaczysz. Jedyną to ty tam byles psie.
A nagrywającemu tego odpada społecznego gratuluję cierpliwości i życzę wszystkiego dobrego i szerokiej drogi!
"Czlowieku" twoja psychika dyskwalifikuje cie jako kierowce. Prawo jazdy nie jest dla ciebie. Szykuj sie do przesiadki na rower, ewentualnie zostaje komunikacja miejska. I przypominam, ze czlowiek (w tym przypadku nagrywajacy) ma prawo sie bronic!
Wyrazy twoja, cie itp. celowo pisze z malej litery - domysl sie dlaczego!
Nie ma to jak mieć ryj jak naleśnik i mówić innym że źle wyglądaja. Żałosny typ blokujący drogę, nawet po polsku mówić nie potrafi więc duża szansa że to dezerter ze wschodu.
Chciałbym jeszcze dodać, że z informacji przeze mnie posiadanych, osoba występująca na tym słynnym filmie sprzedała ten samochód, a nowy właściciel zostawił najprawdopodobniej te same tablice. Także prosiłbym powstrzymać się od hejtu, bo jest i może być skierowany do osób, które nie mają z tym nic wspólnego.
Dawid Piasecki.