Nie polecam kierowcy! Nie zna przepisów ruchu drogowego! Zdecydowanie nie umie jeździć, ponieważ jechał przeciwnym pasem. Gdybym nie wjechał do rowu to prawdopodobnie mielibyśmy wypadek bo on chyba mnie nie widział. Polecam udać się do okulisty. W dodatku po tym jak wjechałem do rowu ten dzieciak zatrzymał się z pytaniem czy może jakoś pomóc. Proponował wyciągnięcie mnie swoim "ursusem", ale gdy powiedziałem mu dlaczego wylądowałem moim mercedesem w rowie zaczął uciekać.
Dziś w Opatowie jadąc drogą z pierwszeństwem pan który miał ustąp pierwszeństwa wyjechał mi przed maskę nie oglądając się czy coś jedzie czy nie jakby to on miał pierwszeństwo (starszy siwy pan )
Kierowca szybkiego BMW już nie raz zwrócił moją szczególną uwagę. Najbardziej wtedy gdy ścina zakręty w swoich czarnych okularach i z jedną ręką na górze kierownicy. Widzę że lubisz szybką jazdę - ja też, może się dogadamy jak kiedyś spotkamy się na drodze ;) ;*
Zabierać prawko takim wariatom