Styl jazdy tego kierowcy woła o pomstę do nieba. Brak kultury, brak wyobraźni i całkowite ignorowanie bezpieczeństwa innych. To nie jest ulica tylko dla niego.
Kierowca tego auta to uosobienie drogowej frustracji. Agresywna jazda, złośliwości wobec innych i brak jakiejkolwiek empatii. Takie osoby powodują wypadki.
Zachowanie właściciela tego pojazdu to czysta agresja drogowa. Brak szacunku dla innych, ignorowanie przepisów – typowy przykład osoby, która nie powinna posiadać prawa jazdy.
Niebezpieczny i nieuprzejmy kierowca. Wyprzedza na trzeciego, trąbi bez powodu i krzyczy na innych. To nie tylko nieprofesjonalne, ale i niebezpieczne dla wszystkich na drodze.
Ten użytkownik zachowuje się skandalicznie na drodze. Jego jazda to jedno wielkie zagrożenie – nerwowy, arogancki, a do tego kompletnie bez kultury. Unikajcie kontaktu z tym kierowcą.
Młody kierowca (ciekawe czy ma chociaż rok prawo jazdy) samochód zapewne od rodziców, w tej Becie nie istnieją kierunkowskazy a długie światła ma automatycznie odpalane przy uruchomieniu silnika
Dosyć ładnie prowadzi auto jeśli nie zwrócimy uwagi na 7 niemowlaków w bagażniku oraz 100 litrów olejku dla dzieci (?). Jak zauważył że to zobaczyłem zamknął mnie w piwnicy ale zapomniał zamknąć okna. Gdy wychodziłem z podwórka przykręcał do swojego Peugota spojler
Styl jazdy tego kierowcy woła o pomstę do nieba. Brak kultury, brak wyobraźni i całkowite ignorowanie bezpieczeństwa innych. To nie jest ulica tylko dla niego.