kierowca przewoził śpiących ludzi pod jakies dziwne porty w korei południowej pod seulem, był ubrany w maskę i różowy kostium i ogl palił za kółkiem czym ryzykował podróz wszystkim
Morderca w bialym audi, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych na czołówke!!!.
Często to i go widze jak tak robi.
Skasowałby mnie na czołowo na Ustupie gdybyśmy nie zwolnili do zera "0". Koleś lubi szybka jazde i wyprzedzanie w korku bo co tak wolno będzie jeździć w tak szybkim audi, nie po to ma to audi. Ktoś z kolejki aut wpuścił go w ostatnim momencie. Juz byśmy nie żyli, gdyby nie przytomność innego kierowcy. Jechaliśmy z Ustupu do Zakopanego, jest tu prosty odcinek jezdni więc można poszaleć, nie?
Kierowca Suzuki Vitara jako kierowca samochodu osobowego, niestety pozostawia wiele do życzenia. Jego styl jazdy bywa agresywny i często lekkomyślny – wielokrotnie zauważyłem, że nie stosuje się do ograniczeń prędkości i ignoruje znaki drogowe. Ponadto, w trakcie jazdy zdarza mu się używać telefonu komórkowego, co nie tylko odwraca jego uwagę od drogi, ale również stanowi poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Manewry, jakie wykonuje, są gwałtowne i często nieprzewidywalne, co może wprowadzać w błąd innych kierowców. Moim zdaniem, jego sposób prowadzenia pojazdu sprawia, że jest niebezpieczny na drodze i stanowi potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa.
w skrocie kierowca jedzi jak wariat wyprzedza na ciaglej do tego ma problemy z odnajdywaniem klorown poszcegolnmych znakow