Tablica rejestracyjna ZS036FF
Województwo zachodniopomorskie
Powiat Szczecin
Pojazd: FORD FOCUS 1.8 TDDI COMFORT X / -100-

Oceń kierowcę

2
1

Komentarze

ZS 036FF 2018-02-16 21:33:31

Szanowny Januszu, Jaśnie Panie Taksówkarzu korporacji City Taxi. błyskotliwy kierowco bolidu marki Peugeot, model 306 SW (o ile dobrze zauważyłem - mogę się mylić, gdyż blask Twego Niekwestionowanego Geniuszu utrudniał mi patrzenie w stronę Twego Rydwanu Prawości), prześwietny "nauczycielu drogowy" i niekwestionowany Mistrzu Lewego Pasa!!!

Składam Ci hołd, o Tytanie Intelektu, w podzięce za to, iż dnia 16.02.2018 ok. godziny 19:30, w Szczecinie na ulicy Południowej, tuż przed rondem Hakena, raczyłeś na lewym pasie celowo przyhamować mi przed maską (snują się owym lewym pasem już od ronda Uniwersyteckiego i nie regagując na mój sygnał "długimi") a po czym po przejechaniu ronda pomknąłeś swym srebrnym dyliżansem ulicą Krygiera w stronę Podjuch - a jakże! - również lewym pasem.

Chciałbym - przy całym szacunku dla Twego Wielkiego Umysłu - przypomnieć, iż lewy pas służy do wyprzedzania, a nie do prawienia "kazań czynem" tym wszystkim maluczkim, do kórych i ja niewątpliwie się zaliczam, a którzy potrzebują Cię - o Krynico Praw Wszelakich - wyprzedzić... Jednakowoż chciałbym Ci przypomnieć - Najjaśniejszy Władco Oświetlonego Pasa Drogowego, Nieoświetlonych Poboczy oraz Przydrożnych Rowów Tonących w Mrokach Ignorancji (wraz z przyległościami), iż aby zostać Nauczycielem / Wykładowcą praw i zasad ujętych w Kodeksie Ruchu Drogowego należy najpierw ową wiedzę kodeksową posiąść i ugruntować w umyśle własnym, czego niestety nie uczyniłeś z przyczyn obiektynych: nie masz gdzie owej wiedzy przechować, gdyż Twoja proteza mózgu obsługuje jednynie proste czynności fizjologiczne. W przypadku konieczności wykonania większej ilości operacji (np. włączenie kierunkowskazu i zjechanie na prawy pas) przechodzi ona w tryb: "warzywo", czego dałeś dowód swym postępowaniem i czego niestety byłem świadkiem... Nadmienię, iż aby zostać prawdziym nauczycielem, trzeba posiąść jakiś zasób wiedzy (choć jak złośliwie stwierdził Woody Allen, gdy ktoś zupełnie do niczego się nie nadaje, to zostaje nauczycielem - BTW, objawiałaś się jemu również, iż doszedł do takiej konkluzji? :>), jednak taki nauczyciel-uzurpator jak Ty, swoim zachowaniem idealnie rozgłasza skalę swojej życiowej porażki: prowadzenie taksówki. Winszuję.
Oceń komentarz:
5
+
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w kwietniu

  1. PZ 202MW
  2. K1 DIS
  3. K0 EKIPA
  4. K1 BUDDA
  5. PO 3KY33
  6. PZ 189RJ
  7. K1 FRIZ
  8. ZS 4169N
  9. GA 0970H
  10. DW 4AR64
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »