Tablica rejestracyjna LU057MJ
Województwo lubelskie
Powiat Lublin (miasto)
Pojazd: SCANIA R 450 (SCR) EURO 6 12740CCM - 450KM 18/26T, lata produkcji: 2014-2018

Oceń kierowcę

3
6

Komentarze

LU 057MJ 2023-08-03 21:56:42

Wariat jakiego nie bylo, na autostradzie A4 krakow-> katowice. Bramki kato, stoje za nim w kolecje, nagle gosciu wrzuca wsteczny i mnie spycha do tylu najezdzajac na przod mojego samochodu, wszyscy trabia a gosciu gaz do dechy i ucieka, naszczescie udalo mi sie dogonic zrobic zdjecia, probowalem go zatrzymac wrzucajac awaryje i kierunkowskaz aby zjechal- nic z tego trabil i chcial mnie przejechac... niestety uciekal w prawo na sosnowiec a ja pojechalem prosto... sprawa zgloszona na policje, szukaja goscia, niestety auto uszkodzone:/
Oceń komentarz:
+
3
-
LU 057MJ 2023-08-04 07:44:27

Chcesz powiedzieć że ci TIR na autostradzie uciekł? Czy sam olałeś temat bo to bujda.
Oceń komentarz:
+
1
-
LU 057MJ 2021-12-13 20:22:42

Tablice L.. I wsio jasne nic dodać nic ująć.
Oceń komentarz:
+
0
-
LU 057MJ 2021-12-10 09:04:10

Zobaczcie jaki chlew za szybą. Nasrane jak u cyganki w światach. W Austrii za to są srogie gary.
Oceń komentarz:
+
1
-
LU 057MJ 2021-12-09 15:41:54

Psychopata za kierownicą. Troglodyta w tirze zajechał mi drogę zmieniając pas bezpośrednio przede mną. Kiedy musiałem gwałtownie hamować, użyłem dodatkowo świateł drogowych. Po tym, ten skończony idiota, zaczął świecić w moją stronę zielonym laserem, oślepiając mnie na kilka(naście) sekund. Przy okazji świecił na kilka innych samochodów. Od razu po zdarzeniu, będąc jeszcze oślepiony, zjechałem na prawy pas i wybrałem numer 112 w celu poinformowania policji. Po kilkuset metrach kierowca tira, w trakcie wyprzedzania mnie, celowo "zepchnął" mnie na barierki (gdybym nie zahamował i nie odbił w prawo, zepchnąłby mnie dosłownie), po czym zjechał na MOP. Niestety nie dałem rady zjechać w tym samym momencie, więc, łamiąc nieco przepisy, ale w stanie wyższej konieczności, z zachowanie szczególnej ostrożności, zjechałem na ten MOP wyjazdem - będąc cały czas na linii z operatorem numeru alarmowego, gdyż ten czekał na dokładna lokalizację oraz numery rejestracyjne. po odnalezieniu pojazdu psychopaty stanąłem bezpośrednio przed nim i poinformowałem operatora, że wyjdę z auta i podam numery rejestracyjne pojazdu. W tym czasie czubek wyskoczył ze swojej ciężarówki, zaczął krzyczeć "NAPAD, NAPAD" i spsikał mnie dwukrotnie gazem pieprzowym, groził mi pobiciem, zabiciem, obrażał mnie, twierdził, że napadłem na jego ładunek itp. Na szczęście (lub też nie), na MOP-ie przebywał patrol policji. Po przekazaniu wersji - kierujący ciężarówką wszystkiego się wyparł, twierdził, że jechałem 200 km/h i żę skoro on chce jechać lewym pasem, to każdy ma mu to umożliwić. Że nie świecił laserem, a zielone światło to diody. Po pokazaniu filmu policjantom obecnym na miejscu... nie zareagowali na to w żaden sposób.

Sprawa oczywiście zgłoszona do prokuratury - bandytyzm drogowy należy tępić.
Oceń komentarz:
+
2
-
LU 057MJ 2023-09-01 08:20:58

W odpowiedzi na złożony post przez uczestnika drogi i w związku z tym, że obowiązuje nas jako firma tajemnica handlowa, nie mogliśmy się odnieść do tych histerycznych pomówień, ze względu na fakt, iż uczestnik nie podaje wszystkich faktów a wręcz oszukuje, opisujemy sprawę z naszej strony załączając inne dowody i zdjęcie.

Kodeks drogowy wyraźnie mówi o równości prawa na drodze i samochód osobowy nie jest uprzywilejowany względem samochodu ciężarowego a ze względu na umowę ze skarbem państwa, ciężarówka również ma prawo do dwóch pasów.

Wracając do zdarzenia jakie miało miejsce dnia 08.12.2021 w godzinach nocnych, co widać na zdjęciach, nasz samochód poruszał się na drodze A4. Samochód ciężarowy na bardzo długim odcinku napotkał kolumnę innych ciężarówek poruszających się w tym samym kierunku, około 3 aut. Było pusto a inne pojazdy poruszały się znacznie wolniej. Stosunek prędkości był 90 km/h do 70 km/h – kolumna 3 pojazdów.

Podczas zaawansowanego manewru wyprzedzania, a nie nagłego zjechania na lewy pas, z bardzo dalekiej odległości zauważony został pojazd, który zbliżał się z nadmierną prędkością może nie 200 km/h ale 160 km/h to na pewno.

Pojazd ów zdążył wykonać około od 12 do 13 mignięć światłami drogowymi podczas kończącego się już manewru wyprzedzania owych ciężarówek.

Art 51. ustawy o ruchu drogowym wyraźnie mówi, co grozi za takie używanie świateł - 4 punkty karne i 200 zł grzywny.

No i co my mamy zrobić kiedy król szos jedzie? Odfrunąć? Wycofać się do tyłu? Nie wiadomo.

Nie ma czegoś takiego jak „zajeżdżanie” w kodeksie drogowym. Jest to gwara ludowa. W kodeksie jest tylko zmiana pasa prawidłowa lub nieprawidłowa.

Jeżeli jest nieprawidłowa to dochodzi do kolizji. Po skończonym manewrze wyprzedzania i poganianiu ciężarówki jeszcze kilkoma mignięciami, nasza ciężarówka była pierwsza na początku konwoju ciężarówek wyprzedzanych. Typ zamiast pojechać prosto i kontynuować jazdę lewym pasem, zjechał na początek tej kolumny (prawy pas) i zaczął wyhamowywać kolumnę czterech ciężarówek, wszystkich do prędkości 40 km/h co było gwałtownym manewrem nie wynikającym z warunków na drodze. Pozostali uczestnicy konwoju, trzy ciężarówki odbiły w lewo żeby się nie zderzyć i znalazły się teraz one, na lewym pasie.

Ponieważ, pierwsza ciężarówka jechała z prędkością 40 km/h to te które zjechał na lewy pas przyspieszyły do tego stopnia, że wyprzedziły typa, który spowalniał i zamknęły go w kotle trzech pojazdów. Rys 1.

No i typek jechał tak grzecznie w asyście 3 ciężarówek przez kilkaset metrów, jak sam napisał, dociskany do bandy, do najbliższego parkingu, który akurat był niedaleko.

W związku z tym, że nasza ciężarówka była ponownie czwarta i ostatnia, to nasz samochód zjechał na parking w celu wykonania pauzy.

Kierowca zatrzymał się na przerwę za stojącymi już ciężarówkami co widać na naszym zdjęciu. Po czterech minutach postoju nagle islamski terrorysta ze względu na to, że jedno miejsce parkingowe dla ciężarówek było wolne, wjechał z piskiem opon przed przód naszego samochodu jak najprawdziwszy szeryf.

Należy dodać, nie wiadomo ile pokonał drogi po drodze szybkiego ruchu, ale wjechał wyjazdem, jak sam pisze czyli pod prąd. Według niego jest to wyższa konieczność, żeby dokonać jeszcze wyższej konieczności, która nastąpiła za chwilę.

Kierowca zaczął jeść posiłek i nagle terrorysta o wyglądzie Ramzana Kadyrova z długą brodą wskoczył na schodki ciężarówki, otworzył drzwi, które były odblokowane i próbował zadać cios niebezpiecznym narzędziem zawiniętym w szmatę.

Kierowca był na tyle przytomny, że przycisnął w systemie pokładowym przycisk napadowy satelitarny, który jest zamontowany i użył broni gazowej.

To wszystko odbyło się na oczach stojącego obok radiowozu, którego islamista nie zauważył. To dlatego w późniejszych czynnościach, i tak naprawdę było, policja nie zareagowała na zarzuty islamisty, ponieważ widziała wszystko na własne oczy i nic nie trzeba było wyjaśniać.

Policja zadała pytanie, „dlaczego usiłował pan wtargnąć do kabiny kierowcy” a on odpowiedział, że nie lubi tirowców i ich tępi. Drugie pytanie było o to, czy islamista leczy się psychiatrycznie.

Po mglistych, ogólnych i nielogicznych wyjaśnieniach opisywanych przez islamistę z brodą, policja nakazała natychmiastowe oddalenie się od samochodu ciężarowego. W przeciwnym razie jeżeli kierowca będzie chciał złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa to będą go musieli aresztować w tym momencie.
Kierowca natomiast oświadczył, że nie chce składać żadnych zawiadomień o napadzie, chociaż takie usiłowanie było i policja opisywane zachowanie tego islamisty zakwalifikowała do takiego czynu, ponieważ nie chcemy jeździć na drugi koniec Polski na jakieś terminy w sądzie. Dlatego terroryście się upiekło. Teraz już wiecie, dlaczego reakcja policji była taka a nie inna.
Oceń komentarz:
+
1
-
LU 057MJ 2021-12-10 09:02:33

To jest lubelskie nasienie, straszne chamstwo i prostactwo. Zakała na całą Polskę. Won pod granice.
Oceń komentarz:
+
0
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w lipcu

  1. WSE 4JC5
  2. V7 OOOOO
  3. SK 200WH
  4. WSK 2V38
  5. LU 219NL
  6. GA 509KW
  7. PO 1MP21
  8. KBR 03307
  9. G 9X3
  10. WWE 1LH4

Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »