Tablica rejestracyjna GSP32RM
Województwo pomorskie
Powiat Sopot
Pojazd: TOYOTA AVENSIS

Oceń kierowcę

1
1

Komentarze

GSP 32RM 2015-04-30 21:19:47

Tutaj doskonale widać "dwie twarze" tej strony.

Bo z jednej strony wrzucane są tu nagminnie filmiki na których nikt nie łamie przepisów, a autorzy którzy są "znafcami" prawa są pewni, że te przepisy są łamane.

Z drugiej strony widać również mnóstwo filmów na których kierowcy jeżdżą "na granicy prawa" lub lekko je naginając (nie stwarzając zagrożenia itp. - nawet policja nie doczepia się do takich sytuacji), a jednak sporo osób stwierdza, że przykładowo najechanie na 2cm linii ciągłej to wielkie złamanie przepisów, bo przecież należało ją ominąć (sytuacja trochę podobna do tego z opisu autora).

Tutaj doskonale więc widać, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". A jeśli na ulicy trafią sie przedstawiciele obydwu powyżej opisanych stron - to dochodzi do takich właśnie scysji.

Całe szczęście (albo i nieszczęście), że pojawia się również "trzecia strona", czyli filmy z ewidentnym łamaniem przepisów. I na takie czekam, chociaż życzę, aby było ich jak najmniej.

Z jednej strony przepisów łamać nie wolno (choć parking przy realu to zapewne parking prywatny właściciela terenu a nie droga publiczna - chyba, że oznakowanie "mówi" inaczej), a z drugiej - jeśli ktoś te przepisy lekko nagina (bez stwarzania jakiegokolwiek niebezpieczeństwa czy specjalnego robienia komuś "wbrew"), to prostu szkoda nerwów i zdrowia na przejmowanie się tym. Jesteśmy ludźmi, więc nimi pozostańmy...
Oceń komentarz:
+
1
-
GSP 32RM 2015-04-28 20:34:09

wielce wielmozny pewnie jakis pan dyrektor sprzedazy z Ergo Hestia.. padal deszcz, czekalem z dzieckiem w samochodzie na Żone która wyskoczyla na chwile do Reala zwrocic nieudany zakup, stalem na kawalku 'jezdni' w czesci parkingowej nie zawadzajac nikomu, no moze wlasnie oprocz tego czlowieka, zatrzymal sie i zwymyslal mnie od "gamoni", ze z wioski przyjechalem i nie potrafie parkowac.. az mnie zatkalo, słoma z butów to panu wystaje!
Oceń komentarz:
+
2
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w marcu

  1. SG 1896U
  2. BAU 32782
  3. K1 DIS
  4. S1 OTI
  5. SK 204MW
  6. LCH 44795
  7. LPU 38881
  8. WOT 58735
  9. WGM 32403
  10. KN 97711
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »