Województwa
Komentarze
Rankingi kierowców
Dodaj komentarz
Regulamin
Zaloguj
Tablica rejestracyjna
Województwo
łódzkie
Pojazd:
BMW SERIA 6 COUPE [E63]
Oceń kierowcę
10
140
Numer 4 w rankingu najgorszych kierowców w październiku 2014
Komentarze
E1 DOMO
Essa
2019-09-23 21:17:59
Fura kozak.
Kierowca zbyt brawurowo jeździ. Jak każdy w aucie 300 +
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
0
-
E1 DOMO
volvo
2016-11-14 00:09:43
Zryty łeb.
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
8
-
E1 DOMO
tomka
2016-12-15 07:33:33
No nagranie mówi samo za siebie.
Oceń komentarz:
+
7
-
E1 DOMO
...
2016-10-03 06:29:31
Typowe wieśniackie zachowanie.
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
11
-
E1 DOMO
666666
2016-05-25 16:22:23
Jeździ dwoma pasami na raz, zajmując je... pcha się na auta, mało nie zepchał busa. Zero wyobraźni
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
8
-
E1 DOMO
buba
2016-05-25 16:20:23
Ostro koleś jeździ. Przesadza z tym szaleństwem i brawurą
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
6
-
E1 DOMO
2016-05-25 10:20:43
Daj to na policje. Malo buda nie zepchnął, auta musiały zjeżdżać itd. To było chamskie i głupi zachowanie. Typowe dla wsi w bmw.
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
5
-
E1 DOMO
Internauta
2016-04-15 14:08:53
Ten typ jest tak durny że aż nie wiem co napisać...
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
4
-
E1 DOMO
anonim
2015-09-21 17:24:15
Widziany dzis :)
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
9
-
E1 DOMO
lol
2015-06-23 17:19:56
Ten kierowca nie ma prawka już od dobrych paru lat xD
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
6
-
E1 DOMO
X.
2014-10-27 12:24:47
Co za kmiot! Jebnąć w ryj to za mało!
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
13
-
E1 DOMO
Ryszard Czarnecki
2014-10-27 11:58:29
Wykop nie wybacza!
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
11
-
E1 DOMO
Ktoś
2014-10-25 16:01:29
Dobrze jechał! Buraki jechali za wolno!
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
45
-
E1 DOMO
User
2015-03-07 17:34:33
Nie podskakuj synku, bo buraki to twoi koledzy w aucie, a nie my.
Oceń komentarz:
+
2
-
E1 DOMO
Janek
2014-10-25 10:23:08
Odpowiedz
Oceń komentarz:
+
40
-
E1 DOMO
kurz
2016-11-21 00:06:56
Podobno ma mozg, co z tego jak nigdy nie używany.
Oceń komentarz:
+
6
-
E1 DOMO
LegSko
2016-06-30 20:31:27
O dziwo używa kierunków...
Oceń komentarz:
+
4
-
E1 DOMO
Kierowca
2014-10-25 10:24:28
Bardzo się spieszy temu burakowi. Dobrze, że w nikogo nie wjechał. Zabrać prawko takiemu idiocie tylko...
Oceń komentarz:
+
23
-
Dodaj komentarz
Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Imię i nazwisko
Komentarz
Zdjęcia z dysku
(opcjonalnie)
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz
regulamin
Dodaj komentarz
Szukaj
Numer rejestracyjny:
Szukaj
Najgorsi kierowcy w czerwcu
W1 FRANC
WI 812RN
BA6969CO
KMI 2FM2
WPI 8282N
C5 KAMIX
BH3482PP
LZA 81681
RPZ 67773
WPR 8071L
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »
Fura kozak.
Kierowca zbyt brawurowo jeździ. Jak każdy w aucie 300 +