Jeździ jak porażony, nie umie nawet normalnie użyć kierunkowskazu. Ostatnio gdy wyjeżdżał na główną drogę niemal potrącił pieszego i spowodował wypadek wymuszając pierwszeństwo ciężarówce. Jeździ Punto na chińskim pakiecie jak popaprany, jeździ jak by uczęszczał na uliczne wyścigi czego nie zaprzeczam. Ostatnio widziałem jak zakładał chiński pakiet grandę punto i ścigał się pod mrówka z fiatem cinquecento i prawie wygrał. Stawka była nie mała bo to były chińskie felgi i żonka na noc. Dziękuję za uwagę i proszę o uwagę na tego kierowcę na drodze.
przestań jarać ten olej tępa babo, nie umiałaś wyjechać z parkingu i siedziałaś 10 minut blokując wyjazd, tak jarałaś olej, że dusiłaś osoby za tobą. żałuję, że nie wyszłam z auta i nie zwymiotowałam ci na ten pusty łeb
Proszę nie blokować lewego pasa - zjeżdżaj na prawy jak nie wyprzedzasz, zanim dojedziesz do kolejnego auta 10 aut zdąży Cię wyprzedzić i nie będziesz tak blokować ruchu. Nie rozmawiaj przez telefon!
Dziewczyno z czarnej Skody. Jak chcesz się zabić - to nie narazaj przy tym innych. Wyprzedzanie 6 pojazdów na wąskiej drodze, zakazie wyprzedzania, podwójnej ciągłej i motocykliście jadącym w przeciwnym kierunku to szczyt głupoty.