Mistrz lewego pasa. Ruch spory, wszystko się korkuje, a przed kierowcą na lewym kilometr wolnej drogi. Zjazd na prawy pas chyba wyjątkowo bolesny, bo ani myśli ustąpić. Nie pozdrawiam i przypominam, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, a lewy pas służy do wyprzedzania;*
Ten człowiek powinien zostać oceniony psychiatrycznie pod kątem prowadzenia auta- agresywne zajeżdzanie drogi podczas próby zmiany pasa -wcześniej jazda na zderzaku w trakcie wyprzedzania pojazdu, agresywne wymachiwanie łapą i wywalanie języka.
Mistrz lewego pasa. Ruch spory, wszystko się korkuje, a przed kierowcą na lewym kilometr wolnej drogi. Zjazd na prawy pas chyba wyjątkowo bolesny, bo ani myśli ustąpić. Nie pozdrawiam i przypominam, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, a lewy pas służy do wyprzedzania;*