pan starszy to powinien mieć lusterka jak w tirze bo 5 km z wyprzedzeniem ciężko jest wyprzedzić bo bez kierunku sobie zjeżdżamy na lewy pas , i tak w ogóle o godzinie 20 to wypadałoby światła włączyć:)
Na granicy włosko-austriackiej wyprzedzał agresywnie przeładowanym autem i nie patrząc w lusterka wyjechał nam 2 razy przed maskę, gdyby nie system samochodu by nas staranował. Uważajcie na tego kierowcę
Kolega powinien nauczyć się, że podczas jazdy po autostradzie nie należy zajeżdżać drogi innym, a w czasie deszczu powinno się włączyć światła mijania, bo na automatycznych dziennych nie działają te z tyłu.
pan starszy to powinien mieć lusterka jak w tirze bo 5 km z wyprzedzeniem ciężko jest wyprzedzić bo bez kierunku sobie zjeżdżamy na lewy pas , i tak w ogóle o godzinie 20 to wypadałoby światła włączyć:)