stara klempa nie rozumie jazdy na suwak. Podjeżdża kierowcy przed sobą na zderzak byle by nie wpuścić kierowcy z boku w korku i stwarza zagrożenie. Z tym zadufaniem w sobie powinna spokornieć bo jedzie cipkochentem a nie zielonym porsche. Jeszcze ma tupet jeździć z naklejkami „jade z dzieckiem” i tak prowokować, i nie szanować innych kierowców. Współczuć dziecku że ma matkę w stanie otumanienia umysłowego
kierowca wjechał mi w bok samochodu - powiedział, że zrobi mi loda w zamian za nie powiadomienie policji o sprawie, zgodziłem się, ale proszę się jeszcze podszkolić
Kierowca naprawdę dobrze prowadzi i w dodatku zdążyłam
Na szybkiego zauważyć go na grunwaldzkim i nie dość że dobrze prowadzi to i w dodatku przystojny oby takich więcej! :)
stara klempa nie rozumie jazdy na suwak. Podjeżdża kierowcy przed sobą na zderzak byle by nie wpuścić kierowcy z boku w korku i stwarza zagrożenie. Z tym zadufaniem w sobie powinna spokornieć bo jedzie cipkochentem a nie zielonym porsche. Jeszcze ma tupet jeździć z naklejkami „jade z dzieckiem” i tak prowokować, i nie szanować innych kierowców. Współczuć dziecku że ma matkę w stanie otumanienia umysłowego