Tablica rejestracyjna WZ5164L
Województwo mazowieckie
Powiat Warszawa Zachód
Pojazd: FIAT ALBEA, lata produkcji: 2002-2006

Oceń kierowcę

1
16

Komentarze

WZ 5164L 2015-09-23 16:09:19

Widzę, że kierowca fiata siebie odnalazł. Jak się zatrzymaliśmy to dostał ode mnie info, że film będzie na policji... pewnie dlatego się odnalazł. Mimo wszystko policję olałem, szkoda mi tracić czas na policji na takich baranów jak kierowca Fiata. Zabijesz swoje dziecko wyjeżdżając tak komuś kto nie odbije to się nauczysz. Oczywiście tego Ci nie życzę bo co biedne dziecko winne, ale zastanów się co robisz. Nie szkoda Ci rodziny? Pomyśl o bliskich!

http://tinypic.com/player.php?v=15yznv4%3E&s=8#.VgKye67tlHw
Oceń komentarz:
6
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 17:16:34

Jeśli pisząc "kierowca fiata siebie odnalazł" masz na myśli mnie, to niestety nie trafiłeś :-)

Mniejsza o to. Właściwy komentarz:

No i to jest przepiękny dowód na ewidentną winę kierowcy fiata.

Napiszę nieco więcej... Ta sytuacja była tak ewidentną głupotą ze strony kierowcy fiata, że jak najbardziej powinieneś zgłosić ją na policję! Jeśli jest to kierowca z typu "nie dostanę mandatu to nie było przewinienia" - to on niczego się nie nauczy, nawet jeśli z nim rozmawiałeś. Do takich ludzi przemawia tylko i wyłącznie konkretna kara. Dlatego jak najbardziej, wręcz namawiam Cię do przesłania filmu na policję. Myślę, że nie stracisz na to (łącznie z ew. przesłuchaniem) więcej niż godzinę, a przynajmniej sumienie pozostanie czyste...

Jeśli będziesz się uważał za "konfidenta" to pocieszę Cię - większość komend wojewódzkich posiada specjalne konta e-mail do zgłaszania tego typu spraw. Należy do nich przesłać film, dokładny opis zdarzenia, miejsce zdarzenia oraz godzinę zdarzenia. I tyle. Jest spora szansa, że nie zostaniesz nawet wezwany na policję :-)

A jako, że chciało Ci się tutaj wrzucić w/w film - to myślę, że znajdziesz też chwilę aby wysłać film na policję. Bo tak należy w takich ewidentnych przypadkach robić.
Pozdrawiam :-)
Oceń komentarz:
2
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 08:55:42

Skoro masz zdjęcie, to zapewne też masz film (chyba, że wyciągnąłeś pospiesznie telefon/aparat podczas wymuszania pierwszeństwa opisywanego samochodu i na szybko strzeliłeś fotkę? ...).
Wrzuć zatem tutaj w/w film, bo z tego zdjęcia nie wynika absolutnie nic. Takie zdjęcie można zrobić każdemu samochodowi a potem go tutaj obsmarować.
Oceń komentarz:
3
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 14:38:59

@Gordek

Ciężko się z Tobą dyskutuje, ponieważ nie rozumiesz co jest dowodem, a co nie.

Czy gdybym siedział w samochodzie który w tej chwili stoi na prawym pasie, a Ty w swoim samochodzie wyjeżdżałbyś tak jak fiat albea - to wymusiłbyś na mnie pierwszeństwo?

Odpowiedz na to pytanie, to chętnie poprowadzę z Tobą dalszą dyskusję.

PS. Zanim to zrobisz, poczytaj jeszcze definicję "nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu". Gdy to zrobisz, powiedz mi proszę, którą z 3 sytuacji spowodował kierowca fiata albei i po czym to wywnioskowałeś na podstawie TYLKO zdjęcia.

PS2. Absolutnie nie szukam winy u autora postu, nigdy niczego podobnego nie napisałem.
Oceń komentarz:
3
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 13:38:07

Jak rozumiem, wyjeżdżanie komuś prosto przed maskę z podporządkowanej ulicy nie jest wg. ciebie "nieustąpieniem pierwszeństwa". No to gratuluję znajomości przepisów. Ze swoją wiedzą kiedyś kogoś zabijesz.

A wracając do tematu: możliwe, że autor dopiero co się toczył/jechał powoli jak twierdzisz, co i tak nie zmienia faktu, że gość mu WYMUSIŁ pierwszeństwo.

I teraz chwila refleksji: piszesz "Jeśli ktoś "traci czas" aby wrzucić tutaj zdjęcie, to sytuacja musiała być bardzo brzydka." W tym momencie odpowiedziałeś sobie sam na pytanie: po co autor postu wrzucał tu zdjęcie? Bo nie wydaję mi się żeby dla żartu, dla złośliwości a może dlatego, że miał kiepski humor?
Skoro wstawił tu zdjęcie to już sam ten fakt, jest dowodem na to że doszło do jakiegoś incydentu.

A ty koniecznie na siłę szukasz winy u autora postu. Jednocześnie zabawiasz się w prokuratora, biegłego, sędziego i kata.
I tyle w temacie. Bo tłumaczenie tobie przepisów jest jak walenie głową w mur.
Mam tylko nadzieję, że cię nie spotkam nigdy na drodze.
Oceń komentarz:
0
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 12:18:02

@Gordek

Piszesz, że na zdjęciu wszystko widać.
Otóż na zdjęciu widać samochód, budynki, drzewa oraz faktycznie, linię oznaczającą konieczność ustąpienia pierwszeństwa.

Przypomnę tylko, że ta linia oznacza, że należy ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu. Takim pojazdem niewątpliwie poruszał się autor zdjęcia.

Ale definicji "nieustąpienia pierwszeństwa" to Ty prawdopodobnie nie znasz, bo - powtórzę raz jeszcze - na podstawie takiego zdjęcia nie można wywnioskować czy ktokolwiek "wymusił" pierwszeństwo przejazdu.

Autor stopklatki mógł dopiero ruszać z prędkością ślimaka, mógł też po prostu stać.

Więc ciągle podtrzymuję moje zdanie, że taką fotkę można zrobić każdemu samochodowi a następnie ją tutaj wrzucić.

Jeśli ktoś "traci czas" aby wrzucić tutaj zdjęcie, to sytuacja musiała być bardzo brzydka. Jeśli sytuacja była bardzo "brzydka", to wręcz należy zgłosić dowód na policję. Dowodem w takim przypadku byłoby nagranie, ale nie jest nim zdjęcie.

No więc właśnie - po co drążyć temat?

Jak to jest, że ja z pełną kulturą piszę co mam na myśli, a Ty nie potrafisz napisać kulturalnego komentarza?
Oceń komentarz:
1
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 11:39:37

@gordek, nie rozumiesz idei tej strony. Ona jest po to, żeby gawiedzi dostarczyć rozrywki, a jej operatorom kasy. I podobnie jak w branży porno, filmiki dostarczają tej rozrywki znacznie więcej :-D
Oceń komentarz:
2
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 11:01:40

do Wookie
A czy ktoś mówi tu o wysyłaniu czegokolwiek na policję?
Przecież widać, że jest to zdjęcie z wideorejestratora (nie wydaję mi się, żeby gość był tak szybki i zrobił to telefonem).
Więc na ch** drążyć temat. Szukacie dziury w całym a pewnie nie jesteście lepszymi kierowcami. A może jesteście rodziną tego z Fiata? Że go tak bronicie.
Zasrani biegli eksperci się znaleźli.
Oceń komentarz:
5
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 10:27:46

Do gordek.
Polecam się przejść z takim "wszystko na nim widać i jest jasne" zdjęciem na policje.

Zostaniesz wyśmiany i odesłany z lizakiem do domu.

Zdjęcie co najwyżej możesz pokazać mamie i się poskarżyć.
Oceń komentarz:
5
+
-
WZ 5164L 2015-09-23 10:18:56

A po co drążyć temat. Inni jakoś nie udostępniają zdjęć i jest ok. A tutaj sprawa jest jasna. Na zdjęciu wszystko widać. Auto znajduje się za linią warunkowego zatrzymania.

Znalazł się szeryf, który na wszystko chce mieć dowody. Chcesz się bawić w detektywa to się zatrudnij w CSI.

To już nie pierwszy twój komentarz, krytykujący kogoś za zdjęcie, które też jest dowodem w takim przypadku. Myślisz, że każdy ma czas, żeby wrzucać filmiki na YT, by motłoch taki jak ty miał rozrywkę? Lecz się na nogi, bo na głowę za późno.
Oceń komentarz:
5
+
-
WZ 5164L 2015-09-22 20:57:13

Dodam tylko, że jechał z dzieckiem w foteliku. Szkoda mi tak bezmyślnego ojca.
Oceń komentarz:
7
+
-
WZ 5164L 2015-09-22 20:56:17

Wymusza pierwszeństwo i zajeżdża drogę. Wg. tego buraka to on miał pierwszeństwo. Niestety zapewne dobrze wiesz wyjeżdżałeś z drogi podporządkowanej !!!!
Oceń komentarz:
10
+
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w kwietniu

  1. WML LF38
  2. BI 3378P
  3. WI 310FL
  4. DW 8W364
  5. W W20
  6. SK 399NP
  7. WZ 6355V
  8. KN 4860P
  9. PO 6Y544
  10. SY 7454J
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »