Tablica rejestracyjna WL6302F
Województwo mazowieckie
Powiat Legionowo
Pojazd: HYUNDAI SONATA

Oceń kierowcę

0
1

Komentarze

WL 6302F 2018-03-07 15:00:05

UWAGA NA OSZUSTÓW!!!

Trzech panów jeżdżących tym autem w kolorze srebrnym podaje się za pracowników firmy energetycznej na literę "i". Jest to prywatne auto a nie służbowe. Mają "firmowe" plakietki choć nie chcieli się przedstawić z imienia i nazwiska. A jak wiemy dziś każdy może sobie takie wydrukować.

Ludzie ci chodzili po mieszkaniach na os. Ostrobramska w Wa-wie i ściemniali o konieczności podpisania aneksu do obecnej umowy. Twierdzili, że przyszli, bo nie odesłaliśmy im aneksów a bez nich stawki będą wyższe. Muszą być dobrze zorientowani w temacie, bo wiedzieli o dodatkowych aneksach, które firma energetyczna wysyłała w zeszłym roku do klientów a na które nie było obowiązku odpowiadać, bo były to DOBROWOLNE dodatkowe aneksy na ubezpieczenie mieszkania. Niestety panowie są namolni i na siłę próbują zmusić do skorzystania z ich usług.

Po telefonie do zakładu energet. okazuje się, że firma zwykle nie wysyła swoich przedstawicieli a jeżeli już tak to dzieje się to bardzo rzadko. Najprawdopodobniej są to oszuści, którzy chcą namówić mieszkańców na niekorzystne umowy z firmą "krzak" na rzekome niższe rachunki za prąd.

Zalecam więc zachowanie ostrożności i nie pokazywanie żadnych umów czy aneksów w trakcie rozmowy. Najlepiej nie otwierać drzwi i zgłaszać to do spółdzielni/zakładu energet, lub na policję.

Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęć tym oszustom, bo szybko się ulotnili.
Oceń komentarz:
2
+
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w grudniu

  1. SO 0044M
  2. FZ 8152A
  3. ETM HX01
  4. EL 872YC
  5. TK 1683F
  6. WE 577MG
  7. ESI 24740
  8. SB 6453T
  9. PKL 16208
  10. D 43W
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »