Jeszcze raz powtórzę - uważam , że przesadne oczernianie kierowcy Mercedesa jest niesprawiedliwe.
Tym bardziej nie powinien on być aż tak atakowany i obrażany.
Owszem,stworzył on nie raz zagrożenie,ale widać,że był po prostu zakręcony i "sfazowany" i nie działał on złośliwie.
Na nagraniu [ 1:46 ] osobiście(!) wystawia rękę i przeprasza za zamieszanie. Przecież nie pokazuje "fuck'a" , nikomu nie ubliża - po prostu jest zdrowo "zrobiony".
Kierowca jest zapewne osobą możną , z fantazją.
W czasie gdy wszyscy spieszą do pracy on wraca z - jak widać - dobrej imprezy:-)
Założę się , że na utrzymanie domowego basenu wydaje równowartość minimalnej krajowej [ jak nie więcej ].
Oczywiście powyższe okoliczności nie usprawidliwiają faktu jazdy w takim stanie i jest to niewątpliwie naganne .... ale treść niektórych komentarzy świadczy dużo,duuuuużo gorzej o komentujących niż o kierowcy eSki.
był po prostu zakręcony i "sfazowany" i nie działał on złośliwie. (sic!), Chyba inny film oglądałeś, zresztą co to za tłumaczenie, jeśli był Sfazowany(?) to prawko dożywotnio powinien mieć zabrane
Typowy kompleks małego przyrodzenia.
Zapłacił przecież TYYYLE pieniędzy za swój samochód, że nie będzie jakiś prol z dostawczaka na niego trąbił jeśli on ma życzenie zmieniać pasy.
A PAN ma prawo prola ukarać, no więc ukarał.
Do tego jakieś byczki w BMW nie miały ochoty uczestniczyć w tej zabawie, to na koniec go objechali.
Burak ! Kto mu dał prawko ?