Lubię wkurzać kierowców tirów. Gdy trafi mi się jakiś co siedzi mi na zderzaku to na zmianę włanczam i wyłanczam światła przeciw - mgłowe i ci idioci myślą że ja co chwilę chamuje i boją się podjechać.
Często też zwalniam przy przejsciach dla pieszych, ja przyspieszam szybko, a tirowcy zostają z tyłu hahahahaha
To pisałem ja. Kierofca f sandałach nieszczęsnego tira. Mam ze sobą problemy i nie wiem jak je rozwiązać. Potrzebuję pomocy. Przepraszam za moje zachowanie, ale poniosło mnie jak gówniarza
Nauczycieli w szkole też lubisz wkurzać? Bo szkoły to ty chyba jeszcze nie skończyłeś kolego, skoro robisz takie błędy ortograficzne, a skoro chodzisz jeszcze do szkoły to prawa jazdy jeszcze nie masz. Niezła ściema
Ale od kontrolowania czy użytkownicy dróg przestrzegają przepisów czy nie jest policja, a nie samozwańczy szeryf z kamerkami z każdej strony samochodu. Jazda kierującego samochodem osobowym była bardzo mało płynna i wyglądało to jakby robił to specjalnie i złośliwie.
przecież tam jest ograniczenie 70km/h na znakach (a TIRom nie wolno i tak jeździć powyżej 70km/h na drogach jednojezdniowych), dopiero na kilka sekund przed wyprzedzaniem kończy się ograniczenie 70km/h dla osobówki.
Po prędkości nagrywającego wg GPS wkamerce widać że zwalnia do 78km/h by za chwilę przyspieszyćdo 90, a ciężarówka przed nim stanowczo się oddala. Jak dla mnie nagrywający jest p...ą za kółkiem szukającym guza. To on powinien zapłacić mandat za utrudnianie ruchu
Gdyby ktoś przede mną tak jechał jak autor nagrania osobówką - wolno, zwalniał na fotoradarze do 30 km na godzinę i jeszcze jechał tak mało płynnie, miał nie wiadomo jakie odstępy od samochodu z przodu... dawno bym go wyprzedziła, bo bałabym się że to pijany jedzie
Jeżeli TIR był w stanie na tej drodze wyprzedzić osobówkę to znaczy, że kierowca osobówki powinien przesiąść się na elektryczną hulajnogę! Warunki drogowe nie uniemożliwiały jazdy z prędkością dopuszczalną.
Kretyni z kamerkami, co zainwestowali 200 zł, teraz koniecznie chcą zwrotu swojej inwestycji i celowo prowokują różne sytuacje na drodze żeby mieć nagranie i wrzucić je do internetu. Sposób jazdy nagrywającego to skandal. Kierowca ciężarówki i tak był bardzo opanowany
Morderca? Trochę się pan zagalopował. Kierujący nikogo nie zabił, a w mojej ocenie manewr wyprzedzania spowodował/wymusił nagrywający który zachowywał nienaturalne odstępy od pojazdów które jechały przed nim
Jako kierowcy tira jest mi bardzo wstyd za tego barana. Półgłówek który cały tydzień śpi w aucie a w tym czasie jego żona daje uciechę sąsiadowi. Większość z nas kierowców to są niestety półgłówki którym wiecznie się spieszy żeby lizać dupę szefowi. A na tym cierpią kierowcy którzy wykonują tą pracę nie narażając innych uczestników ruchu
Panie kierowco tira, piękne się nagrała pana twarz nie będzie problemu dla prokuratury i sądu wskazać kto kierował. To co pan odstawił nazywa się usiłowianie zabójstwa i grozi za to MINIMUM 8 lat poprzez 25 lat aż do dożywocia. To co cieszy najbardziej to że będzie miał pan minimum 8 lat na przemyślenie co pan odstawił.
Autorze komentarza proszę ruszać do szpitala psychiatrycznego bo jesteś tak głupi że to musi być efektem jakiejś choroby. Zagrożenie stworzył nagrywający
Za taką akcję jest z automatu sprawa w sądzie, zakaz prowadzenia pojazdów i bardzo wysoka grzywna. Dlatego, że utrzymanie odstępu to jest abecadło, to jest jak tora kierowców zawodowych. Taka niby mało szkodliwa presja, siadanie na ogonie - jest traktowana jako zagrożenie w ruchu drogowym i bardzo wysoko karana. Wiem, bo niemal identyczny film kiedyś słałem na stopagresjidrogowej i skończył się dla tirowca marnie. Musiał zmienić zawód.
Musiałem spotkać się z twoją żoną, bo była niezaspokojona kiedy ty szczałeś do butelki i srałeś do żwirku spędzając weekend w kabinie jak bezdomny hahahahhahaha.
Tępe tfu śmieci z ciężarówek mają tachografy. Z imienia i nazwisko wiadomo który śmieć prowadził pojazd, o jakiej godzinie i w jakim miejscu się znajdował. Niech autor wysyła to jak najszybciej na psy, żeby ten przecwelony kondon już nigdy nie wsiadł do pojazdu mechanicznego.
Chłopie jesteś potencjalnym mordercą drogowym. W tej wysokiej kabinie to jesteś kozak. Jak zabijesz rodzinę z dzięćmi. To dalej będziesz kozak i będziesz twierdził, że to nie twoja wina tylko kierowcy
Ale jak sam będziesz miał dzieci to cię będą dręczyły wyrzuty sumienia do końca życia. Myślisz, że taki kozak będziesz jak cie dziecko zapyta: "Tatusiu a zabiłeś takiego przedszkolaka jakim ja jestem?"
NIe rób tak, pozwól innym wrócić szczęśliwie i bezpieczenie do domu i przytulić dzieci. Nawet jeżeli w twoje nomenklaturze ktoś jest pizdą. Dla jego dzieci jest całym światem.
Masz problemy to weż sobie asertin, ashwagandhę. Cokolwiek.
Osobówka należąca do tego barana.
https://tablica-rejestracyjna.pl/PNT50419