Uważać na niego! Bardzo nie stabilny emocjonalnie kierowca. Zajechał mi drogę , wyciągnął z bagażnika jakąś dziwną tubę (chyba z głosami) po czym rzucił mi na maskę ,machnął (jakby do kamery?) ręką , krzycząc „Intro!” A na końcu gadał coś o parapetach. Takich to powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych!
Jakiś gościu wyszedł z Lamborghini Huracan STO na środku autostrady zaczął srać a potem rozsmarował gówno na całą autostradę uważajcie na niego bo rzuca gównem w innych kierowców
Brzydka łysa pała a mówi o sobie ze przystojny ola jego partnerka tez brzydula tylko się kreuję