Naucz się głąbie jeździc bo ta twoja BMW to się rozpada przy odpaleniu a i tej torcie z prawego się podpisujesz a i tak ci nie da i sprawdź zawieszenie bo na progu w tym szrocie to może być ciężko z nim
Najlepszy kierowca pod Słoneczkiem i najlepszy kierowca fabii 240KM/H w Bełchowie pod Szklaną 30 mikołaj w Szoku ze sie nie pośćiga Sprzedanym pegoutem
Kierowca wyjeżdżając z miejsca parkingowego uderzył w mój zderzak i wysypała się cała rdza i tym samym samochód zniknął zaczął się tłumaczyć że nie zapłaci za wyrządzone szkody ponieważ nie mam dowodów bo przecież nie ma tu żadnego samochodu tylko kupa rdzy, na koniec zaczął jeszcze krzyczeć fraze "do domuu" nie wiem o co mu chodziło
Nie polecam tego kierowcy
Naucz się głąbie jeździc bo ta twoja BMW to się rozpada przy odpaleniu a i tej torcie z prawego się podpisujesz a i tak ci nie da i sprawdź zawieszenie bo na progu w tym szrocie to może być ciężko z nim