Całkiem przykładny kierowca, dobrze parkuje jednak popierdala za szybko tym gruchotem da się zarazić od niego korozją na kilometr. Polecam przegląd auta, źle działają kierunki.
Co za debil, zatrzymał się na środku A2, wyciągnął rower ze swojego czarnego volvo, po czym zaczął robić jakieś wygibasy rowerem na dachu tego biedniego Volvo
Kierowca wjechał na stacje benzynową, wyszedł z auta z hamulcem ręcznym w dupie, po czym włożył tam lewarek (swoją drogą musi mieć wielką dupę), następnie poprosił o podwójnego hotdoga, i zaczął się nim onanizować. Nie dość że hotdog dostał ogromnej traumy, zaczął tankować , ale nie samochód, tylko włożył sobie pistolet LPG w dupę, co spowodowało gigantyczną eksplozję na orlenie. Ani ekspedienci, ani hotdog nie poszli ze strachu i traumy na policję.
TEN KIEROWCA JEST CHOLERNIE NIEBEZPIECZNY!!!!!!
Kierowca auta wyszedł z pojazdu, podczas zamawiania w mc drive i naszczał na mikrofon. PS nie pozdrawiamy ekipa McDonald’s musieliśmy zmieniać mikrofon
Widziałem jak babkę w karawanie do kościoła na ostatnią mszę w życiu wiózł