W pełni sprawny chłop parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych bez zezwolenia a nawet to robi krzywo. Oczywiście to panicz z Porsche który musi zaparkować przy samym wejściu więc jemu wolno. A szkoda, bo akurat temu osobnikowi z uwagi na wymiary, trochę ruchu gdyby zaparkował trochę dalej by się przydało
Kierujący pojazdem, stojąc w korku przed zwężeniem jezdni, celowo zajmował oba pasy ruchu, uniemożliwiając kierowcom jadącym za nim wykonanie manewru jazdy „na suwak”. Takie zachowanie trudno uznać za właściwe.
Piękny golfik, pozdrawiam