OKR 64TW 2025-11-07 20:52:14

koleszka z audicy zapomnil ze z parkingu tez trzeba wyjechac!!!!! co za przyglup!!! takim to prawo jazdy od razu do zabrania!!
Oceń komentarz:
+
1
-
K4 MANV4 2025-11-14 21:50:37

przygazuj filip
Oceń komentarz:
+
2
-
DTR 9552A 2025-11-07 21:49:07

Późnym wieczorem w obornikach napadło mnie 5 napakowanych gości, Kierowca, widząc zdarzenie, zatrzymał się, pobił wszystkich bandytów i odwiózł mnie do domu, opowiadając po drodze bardzo ciekawe opowieści na temat ergonomii i projektowaniu miast.
Oceń komentarz:
+
6
-
FG 4090H 2025-11-14 21:48:11

To jest zwykły pirat drogowy!!!!!
wyprzedza na pasach i stwarza RAŻĄCE zagrożenie w ruchu lądowym. prowadził auto popijając amarene
Oceń komentarz:
+
1
-
K3 CLOUD 2025-11-14 21:47:29

oddaj marysi rentę
Oceń komentarz:
+
0
-
SC 8997E 2025-11-14 21:41:31

Cepie jeden; jak już tak wielce przyspieszasz to w zabudowanym nie sraj się tak. Bo po hamulcach tak dajesz że szkoda auta. Naucz się jeździć. Bo zajeździsz to auto.
Oceń komentarz:
+
0
-
KR 3RS83 2025-11-14 21:41:20

fiut za kierownicą
Oceń komentarz:
+
2
-
WKZ VV39 2025-11-14 21:38:57

Pan z bmw chyba nie wie że się nie jeździ po miejscu zamieszkania 50km/h
Oceń komentarz:
+
0
-
CTU 04L6 2025-11-14 21:36:14

wóz godny polecenia
Oceń komentarz:
+
0
-
WWL P69T 2025-11-14 21:34:04

Proszę uważać na to Bordowe gowno, spowalnia tylko ruch uliczny i jeździ środkiem drogi. Nie wiem kto dopuścił pojazd do ruchu ale musiał być po niezłym Strzale
Oceń komentarz:
+
0
-