Późnym wieczorem w obornikach napadło mnie 5 napakowanych gości, Kierowca, widząc zdarzenie, zatrzymał się, pobił wszystkich bandytów i odwiózł mnie do domu, opowiadając po drodze bardzo ciekawe opowieści na temat ergonomii i projektowaniu miast.
Cepie jeden; jak już tak wielce przyspieszasz to w zabudowanym nie sraj się tak. Bo po hamulcach tak dajesz że szkoda auta. Naucz się jeździć. Bo zajeździsz to auto.
Proszę uważać na to Bordowe gowno, spowalnia tylko ruch uliczny i jeździ środkiem drogi. Nie wiem kto dopuścił pojazd do ruchu ale musiał być po niezłym Strzale
koleszka z audicy zapomnil ze z parkingu tez trzeba wyjechac!!!!! co za przyglup!!! takim to prawo jazdy od razu do zabrania!!