Tablica rejestracyjna SK087TT
Województwo śląskie
Powiat Katowice

Oceń kierowcę

9
27

Komentarze

SK 087TT 2025-11-05 08:15:47

Witam. Co daje taki wpis? Jestem kierowcą z SK087TT. Do autora -czy tylko auto firmowe zobowiązuje do grzeczności, kultury i zachowania podstawowych norm społecznych? Gówniarz, który opisuje całą sytuację zupełnie mija się z faktami. Nic nie napisał o swoim zachowaniu czyli próbie ominięcia kolejki aut oczekujących na wjazd na stanowisko, próbie wymuszenia swojego wjazdu na stanowisku mycia co o mało nie doprowadziło do stłuczki. Po moim zwróceniu uwagi zaczął używać obraźliwych sformułowań co do mojej osoby i rozpoczął agresję słowną. Po jego słowach" Co ci się k...wa Dziadek nie podoba" trudno zachować spokój i nie poinformować go, że jest na dobrej drodze żeby dostać od "Dziadka w papę". Dziwi mnie fakt, że takie dno potrafi tak się zachować i jeszcze coś publikować na takich serwisach no chyba, że jest właścicielem lub pracownikiem firmy konkurencyjnej.
Oceń komentarz:
+
2
-
SK 087TT 2025-11-05 14:53:38

Cała ta strona to wpisy od takich popaprańcow.
Oceń komentarz:
+
3
-
SK 087TT 2025-11-05 12:44:15

Na to wygląda, ponieważ nie opisał sytuacji za co by miał dostać w mordę. Wgle po jaki chu zaczepiać ludzi na stanowisku do mycia, ja raz wypłukałem mordę "takiemu" pistoletem (wodą zdemineralizowaną), uciekał do auta i więcej nie pyskował - dobra metoda, na stronę mnie nie wrzucił/
Oceń komentarz:
+
0
-
SK 087TT 2025-10-31 23:18:09

O, odezwał się sam szef tego ślunskiego januszeksu, albo ten starzec ze zdjęcia.
Oceń komentarz:
+
8
-
SK 087TT 2025-10-31 17:16:48

Znakomity Marketing!

Co prawda nie miałem okazji ocenić mistrzostwa dociepleń ekipy Krasotherm, ale za to miałem przyjemność zetknąć się z ich wybitnie zaangażowanym działem kontaktu z klientem i promocji wizerunku na drodze.

Chcę złożyć najszczersze i gorące podziękowania dla Kierowcy Forda o numerach SK 087TT za szybką, bezpardonową i bardzo męską propozycję "dostania w mordę". To naprawdę buduje zaufanie!

Jeżeli firma Krasotherm wkłada w docieplenia choć ułamek pasji i agresji, jaką prezentuje ich pracownik za kółkiem, to ich ściany muszą być nie tylko ciepłe, ale i absolutnie nie do ruszenia.

Gratuluję tak ambasadorów marki. Oczywiście, odradzam interesów, jeśli cenią sobie Państwo jakikolwiek poziom kultury. Ale za to wrażenia z kontaktu – niezapomniane! W końcu to o to chodzi w budowaniu marki, prawda?
Oceń komentarz:
+
87
-
SK 087TT 2025-11-05 12:47:56

Szkoda że ci mordy nie wypłukał w trybie mycia bezkontaktowego. Po jaki pieron zaczepiasz ludzi na stanowisku do mycia?
Oceń komentarz:
+
1
-
SK 087TT 2025-11-04 07:08:56

Ten z busa powinien zrobić Ci z twarzy tatar.
Oceń komentarz:
+
4
-
SK 087TT 2025-11-02 19:36:51

Napisane z polotem, szczerze gratuluję. Z czystej ciekawości chciałem zapytać, co zrobił osobnik z Forda? Ominął kolejkę, mył ręcznie, czy wycierał do sucha lekceważąc oczekujących?
Oceń komentarz:
+
13
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w listopadzie

  1. WH 84125
  2. BH3482PP
  3. WI 188PU
  4. A 6W9
  5. SZA 3001G
  6. V8 OSA
  7. KTT NY53
  8. PZ 402PF
  9. WI 408FU
  10. OPO 80X4

Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »