Gruby kierowca jedzie jak wariat w swoim volvo i prowokuje niewinnych kierowców na drogach, wyprzedza na zakazach i powoduje zagrożenie na drogach, takich ludzi powinni pozamykać
Jadłam sobie obiad i usłyszałam jak ktoś rusza mi z pod domu z piskiem opon zobaczyłam aby rejestracje co to są za czasy ze nawet nie można w spokoju zjeść obiadu powinna nastąpić 3 wojna światowa i skończyć tych piratów na tej drodze
Czy Pan jest nie poważny? Przejechał pan na czerwonym świetle po czym stanął na środku drogi i jadł kanapkę z pasztetem wszystko zostalo udokumentowane na nagraniu z kamerki samochodowej
Młody kierowca z volvo typowy zawód syn i się poczuwa na drodze jeździ nie zgodnie z prawem i nie sprzyja drogom publicznim, wygrał prawo jazdy w czipsach
Jechałam lewym pasem zaczął mnie wyprzedzać na awaryjnych pasem po prawej stronie wszystko miało miejsce na ulicy kraśnickiej czułam się bardzo niebezpiecznie uważajcie srebrne volvo pirat drogowy
Pirat drogowy proszę na niego uważać stwarza bardzo duże niebezpieczeństwo na drogach