I znowu zaparkował przy podwoje ciągłej blokując innym dojazd do domu. To przykład kierowcy bez ambicji by sobie kupić garaż albo miejsce. Lepiej utrudniać życie innym.
Kierowco, nie parkuj utrudniając dojazd innym. Kup sobie miejsce parkingowe albo zmień mieszkanie. Niszczysz innym trawniki, utrudniasz spacer matkom z wózkiem. Człowieku miej honor i przestań parkować pod posesjami innych.
I kolejny raz wszystkie miejsca parkingowe Wolne a ta ameba bez mózgu zaparkowała na drodze dojazdowej i blokuję komuś dojazd.