Kiepsko to robić zdjęcia czyjejś fury i wrzucać do internetu z komentarzem że kiepsko skoro aż tak kiepsko nie jest. Zwróć uwagę że drzwi są otwarte. Może pasażer chciał się wyrzygać
Drzwi otwarte, pusto dookoła, jakieś osiedle, może na szybko odebrać telefon, zdjąć bluzę, poprawić fotel? Coś się komuś stało z tego powodu? Na kryształowej 2 pod przedszkolem dla bananowych dzieci mamusie i tatusie non stop blokują kopertę dla inwalidów(dużo ich tutaj) oraz stają sobie na środku ulicy bez ceregieli wypakowują gówniaki
Kiepsko, kiepsko..m