Uważajcie na osoby jeżdżące służbowym autem firmy EDBAK. Kierowca w środku nocy krzyczy bardzo dziwne, niepokojące rzeczy do osób na chodniku, a kobieta pasażerka wyskakuje z auta i dotyka osoby
Pan jest agresywny, jeździ po chodniku przy dzieciach, straszy obce osoby zwracające mu uwagę, a stara maciora co z nim jeździ ma chyba menopauzę, bo akurat ona rusza z łapskami, jest agresywna, pcha się na innych, jest chamska i bezczelna. Szkoda by było, gdyby ktoś miał nagranie, jak Pan stoi przy drodze krajowej z pewną panią(nie tę starą, agresywną). Pozdrawiam małżonkę
Cieć spod lubelskiej wsi i jego cieciowa jeżdżą po chodnikach. U nich na wsi nie ma chodników, więc nie wiedzą co to takiego i jak to wygląda.