Znak P-10 "przejście dla pieszych" nie wymaga towarzystwa znaku pionowego D-6, który jest tylko znakiem informacyjnym. P-10 występujący samodzielnie jak na zdjęciu jest nadal ważnym znakiem.
Poza tym tam po drugiej stronie jest chodnik, ten wąski pasek trawy nie przeszkadza w dostaniu się do niego.
Czy po tym jak zrobiłeś zdjęcie i je tu zamieściłeś czy w ogóle na nie spojrzałeś? Bo wygląd, że bez namysłu i logiki zamieściłeś to zdjęcie, spójrz dokładnie jak piesi mają korzystać z przejścia jak tam jest trawa od kiedy to przejście dla pieszych jest przy trawniku no i druga rzecz, gdzie jest znak informujący o przejściu dla pieszych?
to nie ich wina że ich nie zeskrobali